O tym się mówi

Czy „Jesteś dla mnie wszystkim" Big Party będzie hitem na pierwszy taniec w sezonie weselnym 2026?

Czy „Jesteś dla mnie wszystkim" Big Party będzie hitem na pierwszy taniec w sezonie weselnym 2026?
Zgłoś błąd

Big Party z premierą „Jesteś dla mnie wszystkim". Nowa piosenka disco polo w rytmie latino, z saksofonem i gitarą, nagrana w Lindau i Austrii. Idealna na pierwszy taniec 2026.

Reklama

Zespół Big Party wypuścił do sieci nową piosenkę „Jesteś dla mnie wszystkim", która od momentu premiery zaczęła krążyć w środowisku par planujących wesele w sezonie 2026. Premiera trafiła na YouTube 7 maja 2026 roku, a utwór został utrzymany w rytmie latino, z mocną partią saksofonu i gitary. Sam wokalista i lider grupy podpowiada wprost, że to propozycja idealna jako muzyka na pierwszy taniec. To trafiona decyzja, bo latynoskie, balladowe brzmienia od dwóch sezonów dominują na parkietach weselnych w Polsce.

Big Party „Jesteś dla mnie wszystkim" - teledysk nagrany w Lindau i Austrii

Klip do „Jesteś dla mnie wszystkim" powstał w dwóch zagranicznych lokalizacjach. Zdjęcia realizowano w Lindau nad Jeziorem Bodeńskim oraz na terenie Austrii. Plenery, romantyczna sceneria i alpejski klimat mają dopełnić balladowego charakteru utworu. Autorem tekstu, kompozytorem i producentem nagrania jest Edward Stecyk, lider zespołu, który całą piosenkę przygotował we własnym studio.

Reklama

Nowy Teledysk od zespołu Big Party w rytmie Latino - „Jesteś dla mnie wszystkim" został nagrany w Lindau nad Jeziorem Bodeńskim oraz w Austrii. Utwór napisałem i stworzyłem w swoim własnym studio, piękna piosenka o miłości, w teledysku jest saksofon i gitara, gdzie oddaje piękny klimat.

To nie pierwsza zagraniczna produkcja w katalogu grupy. W 2025 roku w Lindau kręcono klip do utworu „Tylko Ciebie dziś chcę". Najnowsza premiera kontynuuje wybrany przez zespół kierunek - balladowe, romantyczne kompozycje rejestrowane w europejskich plenerach.

Nowości disco polo 2026 - Big Party zapowiada kolejne premiery i remiksy

Na jednej piosence plany się nie kończą. Edward Stecyk zapowiada, że do końca roku do sieci trafią kolejne teledyski oraz remiksy. To wyraźny sygnał, że grupa planuje utrzymać tempo wydawnicze i zwiększyć obecność w streamingu w sezonie weselnym. Latynoski singiel ma być początkiem szerszej serii premier, a sam tytuł już teraz pojawia się w nowych zestawieniach disco polo 2026 na branżowych portalach muzycznych.

Reklama

Zespół Big Party z Bielska-Białej

Grupa Big Party powstała w 2015 roku w Bielsku-Białej. Założycielem, pomysłodawcą i wokalistą formacji jest Edward Stecyk, który odpowiada również za autorskie teksty i kompozycje. Artysta wcześniej grał na perkusji w zespołach pop-rockowych, z czasem przerzucił się na instrumenty klawiszowe i wokal, by ostatecznie zdecydować się na disco polo i muzykę dance. Na koncie ma kilka branżowych wyróżnień, w tym Złotą Nutę na Festiwalu Disco Polo w Tychach w 2016 roku oraz drugie miejsce w Debiutach Roku na Festiwalu Disco Polo i Dance w Szydłowcu w tym samym roku. W repertuarze grupy znalazły się między innymi utwory „Przeznaczenie", „Kochałem Ciebie" czy „Tylko Ciebie dziś chcę". Na scenie wokalista występuje w towarzystwie dwóch tancerek odpowiedzialnych za oprawę choreograficzną.

Najnowsze premiery, teledyski i newsy z polskiej sceny disco polo czytaj na bieżąco na disco-polo.info.

Reklama
Oglądaj
Zobacz teledysk "BIG PARTY - Jesteś dla mnie wszystkim"
Oceń artykuł 2 reakcje
Zobacz ranking artykułów
Data publikacji:
Autor:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok
Big Party
Big Party Strona zespołu, artykuły, teledyski i najważniejsze informacje. Wszystko o Big Party