Reklama
Polecamy


Reklama

Członkowie rodziny Jorrgusa podróżują na bogato i ... na wesoło!

2018-10-22T10:00:00+02:00 Członkowie rodziny Jorrgusa podróżują na bogato i ... na wesoło! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/czlonkowie-rodziny-jorrgusa-podrozuja-na-bogato-i-na-wesolo-1540139005.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Filmik, który pojawił się w sieci nie pozostawia wątpliwości - Jorrgus przywiązuje mnóstwo uwagi swojej rodzinie. Dlaczego?

Reklama

Jorrgus to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych w świecie disco polo osób. Artysta, który na swoim koncie ma długą listę hitów dzieli się w sieci nowinkami ze swojego życia, dzięki czemu utrzymuje z fanami stały kontakt. Nowinki umieszcza na Facebooku czy Instagramie.

Ostatnio w sieci bryluje wideo, na którym Jorrgus relacjonuje spacer ze swoją rodziną. Żona, córka i ... ukochany pies discopolowej ferajny zwiedzają okoliczne miejsca, a Jurek zabawnie komentując dodaje całości dużo uroku. Fani są oczarowani:

"Bunia to zazdrosna bestia "

"Ale słodziaki"

"Śliczna gwiazdeczka"

Sprawdźcie sami!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!
  2. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!
  3. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.