Reklama


Reklama

Czerwona Królowa disco polo nie jest artystką jednego przeboju! Co do jej talentu nie ma wątpliwości!

2019-10-31T13:00:00+01:00 Czerwona Królowa disco polo nie jest artystką jednego przeboju! Co do jej talentu nie ma wątpliwości! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/czerwona-krolowa-disco-polo-w-niebywalej-kondycji-1571921889.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Niezaprzeczalnie Asia z Red Queen zasługuje na miano królowej disco polo

Reklama

Czyżby nowa królowa disco polo była na horyzoncie? Miesiąc po premierze i równy milion na koncie! Red Queen rozkochała w sobie fanów piosenką „Dla Ciebie”! Nie ma najmniejszych wątpliwości, co do talentu Asi Koryckiej z zespołu Red Queen.

Zobacz również: Czołowi artyści disco polo w jednej produkcji? Brzmi jak science fiction, ale to staje się faktem...

Wokalistka w branży disco polo swoim debiutanckim kawałkiem pokazała już, że na pewno nie będzie artystką jednego przeboju. Red Queen ma na koncie same hity! Do najbardziej znanych zalicza się „Przez Ciebie mam zranione serce” , „Ciebie wybrałam” , jak również „Mówisz, że mnie kochasz” i oczywiście „Za szybko Tobie się oddałam”.

Ponadto artystka disco polo może pochwalić się udanym duetem z uwielbianym wykonawcą z zespołu After Party, z Patrykiem Pegzą. Ich wspólnym dziełem jest kawałek zatytułowany „Zagubieni”. Piosenka okazała się wówczas strzałem w dziesiątkę i w błyskawicznym tempie trafiła na listy radiowych przebojów.

Niejedna wokalistka zazdrości Asi tego duetu. W końcu, która z pań nie chciałaby wystąpić u boku Pegzy? Niedawno Red Queen nagrała klip do piosenki „Dla Ciebie”.

Premiera odbyła się miesiąc temu. Nic na to nie wskazywało, że utwór w takim tempie rozkocha w sobie Polaków. Teledysk ma już ponad milion wyświetleń w serwisie YouTube.

Niezaprzeczalnie Asia z Red Queen zasługuje na miano królowej disco polo! Jak myślicie, z kim wokalistka tym razem powinna nagrać duet?

Zobacz również: Wokalistka disco polo śpiewa na żywo lepiej niż Kayah i Viki Gabor?! Nagranie podbija sieć!

Może z jakąś artystką?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?
  2. Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania!
  3. Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.