2019-10-31T13:00:00+01:00 Czerwona Królowa disco polo nie jest artystką jednego przeboju! Co do jej talentu nie ma wątpliwości! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/czerwona-krolowa-disco-polo-w-niebywalej-kondycji-1571921889.jpg

Czerwona Królowa disco polo nie jest artystką jednego przeboju! Co do jej talentu nie ma wątpliwości!

Redakcja , 31 Październik 2019  13:00
Czerwona Królowa disco polo nie jest artystką jednego przeboju! Co do jej talentu nie ma wątpliwości!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Niezaprzeczalnie Asia z Red Queen zasługuje na miano królowej disco polo

Reklama

Czyżby nowa królowa disco polo była na horyzoncie? Miesiąc po premierze i równy milion na koncie! Red Queen rozkochała w sobie fanów piosenką „Dla Ciebie”! Nie ma najmniejszych wątpliwości, co do talentu Asi Koryckiej z zespołu Red Queen.

Zobacz również: Trudne chwile Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi)! Gwiazda disco polo opublikowała wymowny wpis w sieci! Fani pocieszają artystkę!

Wokalistka w branży disco polo swoim debiutanckim kawałkiem pokazała już, że na pewno nie będzie artystką jednego przeboju. Red Queen ma na koncie same hity! Do najbardziej znanych zalicza się „Przez Ciebie mam zranione serce” , „Ciebie wybrałam” , jak również „Mówisz, że mnie kochasz” i oczywiście „Za szybko Tobie się oddałam”.

Ponadto artystka disco polo może pochwalić się udanym duetem z uwielbianym wykonawcą z zespołu After Party, z Patrykiem Pegzą. Ich wspólnym dziełem jest kawałek zatytułowany „Zagubieni”. Piosenka okazała się wówczas strzałem w dziesiątkę i w błyskawicznym tempie trafiła na listy radiowych przebojów.

Niejedna wokalistka zazdrości Asi tego duetu. W końcu, która z pań nie chciałaby wystąpić u boku Pegzy? Niedawno Red Queen nagrała klip do piosenki „Dla Ciebie”.

Premiera odbyła się miesiąc temu. Nic na to nie wskazywało, że utwór w takim tempie rozkocha w sobie Polaków. Teledysk ma już ponad milion wyświetleń w serwisie YouTube.

Niezaprzeczalnie Asia z Red Queen zasługuje na miano królowej disco polo! Jak myślicie, z kim wokalistka tym razem powinna nagrać duet?

Zobacz również: Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi z milionami na koncie! Gwiazda disco polo może otwierać szampana!

Może z jakąś artystką?

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Dawid Narożny zaśpiewał hit swojego idola! Spontaniczne wykonanie gwiazdora disco polo robi furorę w sieci!
  2. Gorące i niezwykle ponętne zdjęcia gwiazdeczki disco polo! Artystka podbiła serca Polaków! 'wyglądasz przepięknie w tej sukience'
  3. Magdalena Narożna z milionem na koncie! Cała branża disco polo jej może zazdrościć?!
  4. Wokalistka disco polo pokazała się w skąpym bikini odsłaniając ponętne ciało! Gorące zdjęcia królowej disco polo podbijają sieć!
  5. Najwięksi gwiazdorzy mediów społecznościowych połączyli siły i nagrali przebój disco polo! Tego nikt się nie spodziewał!
  6. Popularna grupa disco polo Weź nie Pytaj zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami