2017-09-04T15:00:00+02:00 Czas do szkoły! Gwiazdy wspominają swój pierwszy dzień! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/09/czas-do-szkoly-gwiazdy-wspominaja-swoj-pierwszy-dzien-1504527026.jpg
Reklama

Czas do szkoły! Gwiazdy wspominają swój pierwszy dzień!

Redakcja , 04 Wrzesień 2017  15:00
Czas do szkoły! Gwiazdy wspominają swój pierwszy dzień!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Zapytaliśmy gwiazdy muzyki disco polo jak wspominają swój powrót do szkoły po wakacjach!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Pierwszy dzień w szkole po wakacjach to dla wielu ciężki okres. A jak ten dzień wspominają gwiazdy disco polo? Zapytaliśmy Justynę z Top Girls, Darka z formacji Cliver, Damiana z zespołu Spontan oraz Kubę z grupy Veegas.

Każde rozpoczęcie roku było inne albo spóźnienie albo punktualnie, ale się wychodziło zaraz po dwóch słowach dyrektora, a zazwyczaj tak było w technikum z moja ekipa a zwłaszcza z Megi i Andzia. Zaszywałyśmy się w Redzie na frytkach z serem i sokiem - opowiedziała nam Justyna Lubas - Top Girls.

Za czasów małolata rozpoczęcie roku szkolnego było świętem w domu biała koszula spodnie na kant i wypastowane buty, w których prawie można byłoby się przejrzeć jak w lustrze i oczywiście marsz prawie krokiem wojskowym na boisko szkolne , bo prawie zawsze tam była inauguracja roku szkolnego. Patrząc na to z perspektywy czasu to rodzice cieszyli się najbardziej...chyba, ale mówiąc zupełnie szczerze to Ja naprawdę lubiłem chodzić do szkoły - zdradził naszej redakcji Darek Szczepański - Cliver

Rozpoczęcie roku jak to rozpoczęcie. Wakacje się skończyły i trzeba rano wstawać. Zdecydowanie powinno być więcej wolnego . Na szczęście mamy weekendy i nasze koncerty na których można odreagować - w rozmowie z nami zdradza Damian Gwiazdowski - Spontan.

Nauczanie w szkole to powołanie - z tego założenia wychodzi Kuba (gitarzysta i manager formacji Veegas). Właśnie wrócił do szkoły...ale nie w roli ucznia, a nauczyciela. 

Pomimo tego iż nie narzekam na dużą ilość wolnego czasu to jednak zdecydowałem się rozpocząć karierę zawodową w roli nauczyciela. Będę uczył informatyki i techniki - zdradził nam na świeżo po rozpoczęciu roku szkolnego - powiedział nam Jakub Sałach.

A Wy jak wspominacie swój pierwszy dzień w szkole? Czekamy na Wasze komentarze.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Paweł Dudek – Czadoman wyleciał na rajskie wakacje do Dubaju! Gwiazdor disco polo zabrał ze sobą rodzinę!
  2. Marek Tywończuk - Model MT powrócił na scenę! Legendarny artysta disco polo wykonał swój nieśmiertelny przebój w telewizji! Pamiętasz ten utwór?!
  3. PILNE! Gwiazdor disco polo dementuje plotki dotyczące śmierci! Wszyscy odetchnęli z ulgą!
  4. Piękni i Młodzi zaskakują nową akcją! Fani wysyłają gwiazdom disco polo wielkie wsparcie!
  5. Cudowne dziewczyny z zespołu Szpilki oraz Dejw już dziś w Polo TV! Wywiady, premiery i lista przebojów disco polo!
  6. Marcin Miller Boys - dołączy do Reprezentacji Polski i zagra u boku Roberta Lewandowskiego?! Szokujący wpis gwiazdora disco polo!
  7. Zaskakujące oblicze znanej gwiazdy disco polo! Elwira Matysiak – Casandra nagrała rockowy kawałek z kolegą z branży!
  8. Milena Grzywacz z zespołu Szpilki w wyjątkowej i bardzo ponętnej odsłonie! Śliczna wokalistka disco polo czaruje nieziemskim uśmiechem!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami