2019-10-15T20:26:00+02:00 Cudowna rocznica ślubu gwiazdy disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/cudowna-rocznica-slubu-gwiazdy-disco-polo-1571082610.jpg

Cudowna rocznica ślubu gwiazdy disco polo!

Redakcja , 15 Październik 2019  20:26

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Cudowna rocznica ślubu gwiazdy disco polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Zwiedzanie zabytków, romantyczne spacery, rejs gondolą i kolacje przy świecach.

Reklama

Każdą kolejną rocznicę ślubu spędzamy z żoną tylko we dwoje w coraz to nowych miejscach. W tym roku nasz wybór padł na Włochy – wyznaje nam Marcin Siegieńczuk.

Zobacz również: Boska gwiazda disco polo pokazała ponętne nogi! Wygląda jak rasowa modelka?!

Żona artysty zaplanowała, że w czasie czterech dni uda im się zwiedzić Wenecję, Weronę i Mediolan. – Dominika jest specem od logistyki. Wszystko tak ułożyła, że w efekcie biegiem zwiedzaliśmy każde miejsce – żartuje wokalista. – Najważniejsze jednak, że wieczory kończyliśmy romantyczną kolacją przy świecach – dodaje.

Ten wyjazd był dla pary zwieńczeniem szesnastu wspólnie spędzonych lat. W tym czasie gwiazdor niejednokrotnie przekonał się, jak cierpliwą i wyrozumiałą ma przy sobie kobietę. – Koncerty i prowadzenie przeze mnie szkoły karate sprawiają, że czasami widujemy się dopiero późnym wieczorem.

Ale Dominika nigdy nie robi mi z tego powodu awantur – podkreśla. I dodaje: „Wiem, że bywa jej ciężko, gdy domowe obowiązki spadają tylko na nią, jednak radzi sobie z nimi doskonale”.

Z Włoch do studia nagrań

Z włoskich wakacji gwiazdor przywiózł nie tylko piękne wspomnienia, ale również ogromną porcję inspiracji muzycznych. – Mam taki zwyczaj, że w kraju, w którym przebywam, słucham radia.

Tym razem też tak było. Już w trakcie wyjazdu zacząłem przygotowywać nową kompozycję i to tylko kwestia czasu, bym zaprezentował fanom efekty swojej pracy – zdradza wokalista.

Zobacz również: To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Taneczna premiera zespołu Freaky Boys podbija serca fanów! To może być nowy hit disco polo?!
  2. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  3. Wiatr odsłonił zgrabne i niezwykle ponętne nogi ślicznej gwiazdeczki disco polo! Wygląda niczym Marilyn Monroe?!
  4. Wspólne nagranie Miłego Pana i Long & Junior robi furorę w sieci! To wykonanie przyprawia o dreszcze! | VIDEO
  5. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!
  6. Byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół TOPKY! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz pokazały fragment nowego teledysku! Fani disco polo zachwyceni!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami