Reklama


Reklama

Cudowna rocznica ślubu gwiazdy disco polo!

2019-10-15T20:26:00+02:00 Cudowna rocznica ślubu gwiazdy disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/cudowna-rocznica-slubu-gwiazdy-disco-polo-1571082610.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Zwiedzanie zabytków, romantyczne spacery, rejs gondolą i kolacje przy świecach.

Reklama

Każdą kolejną rocznicę ślubu spędzamy z żoną tylko we dwoje w coraz to nowych miejscach. W tym roku nasz wybór padł na Włochy – wyznaje nam Marcin Siegieńczuk.

Zobacz również: Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"

Żona artysty zaplanowała, że w czasie czterech dni uda im się zwiedzić Wenecję, Weronę i Mediolan. – Dominika jest specem od logistyki. Wszystko tak ułożyła, że w efekcie biegiem zwiedzaliśmy każde miejsce – żartuje wokalista. – Najważniejsze jednak, że wieczory kończyliśmy romantyczną kolacją przy świecach – dodaje.

Ten wyjazd był dla pary zwieńczeniem szesnastu wspólnie spędzonych lat. W tym czasie gwiazdor niejednokrotnie przekonał się, jak cierpliwą i wyrozumiałą ma przy sobie kobietę. – Koncerty i prowadzenie przeze mnie szkoły karate sprawiają, że czasami widujemy się dopiero późnym wieczorem.

Ale Dominika nigdy nie robi mi z tego powodu awantur – podkreśla. I dodaje: „Wiem, że bywa jej ciężko, gdy domowe obowiązki spadają tylko na nią, jednak radzi sobie z nimi doskonale”.

Z Włoch do studia nagrań

Z włoskich wakacji gwiazdor przywiózł nie tylko piękne wspomnienia, ale również ogromną porcję inspiracji muzycznych. – Mam taki zwyczaj, że w kraju, w którym przebywam, słucham radia.

Tym razem też tak było. Już w trakcie wyjazdu zacząłem przygotowywać nową kompozycję i to tylko kwestia czasu, bym zaprezentował fanom efekty swojej pracy – zdradza wokalista.

Zobacz również: Artysta disco polo wyróżniony za swoje dobre serce! Otrzymał piękne podziękowania!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo śpiewa na żywo lepiej niż Kayah i Viki Gabor?! Nagranie podbija sieć!
  2. Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!
  3. Paweł Dudek z nową płytą! Zwycięzca Twoja Twarz brzmi znajomo wzbogacił ją kilkoma muzycznymi kąskami!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.