Reklama


Reklama

Cudowna nowina dla formacji oraz fanów Top Girls! Na świat przyszła Oliwka [FOTO]

2020-06-08T18:18:00+02:00 Cudowna nowina dla formacji oraz fanów Top Girls! Na świat przyszła Oliwka [FOTO] https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/cudowna-nowina-dla-formacji-oraz-fanow-top-girls-na-swiat-przyszla-oliwka-foto-1591634997.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/ZespolTopGirls
Reklama


Życie gwiazd

takich radosnych wieści nic nie zapowiadało u trzech pięknych i piekielnie zdolnych dziewczyn z formacji Top Girls

Reklama

W świecie disco polo, bardzo często można usłyszeć pozytywne wieści o powiększeniu rodziny. Ubiegły rok i początek bieżącego, były dla branży disco wyjątkowo bardzo „płodne” - takich wyników nie było od lat!

Zobacz również: Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?

Przypomnijmy, że rodzicami zostało wiele, bardzo znanych gwiazd, m. in. : Małgorzata Główka - Camasutra, Sylwester Gazda lider zespołu Power Play, czy Eva Basta. Niektórzy z idoli muzyki tanecznej zostali też dziadkami, np. Marcin Miller lub Zenon Martyniuk!

Jak widać nasza discopolowa rodzinka rozrasta się i tworzy nowe dynastie! Jednak takich radosnych wieści nic nie zapowiadało u trzech pięknych i piekielnie zdolnych dziewczyn z formacji Top Girls! Na oficjalnej stronie zespołu, ukazało się zdjęcie małego „zawiniątka”!

Noworodek, to słodka dziewczynka o imieniu Oliwcia! W treści postu możemy przeczytać: „No i mamy 4 Topke!” Okazuję się, że osobisty kierowca dziewczyn, żartobliwie nazywany przez nie „Pjioter”, został ojcem! Jego córcia łapie za serduszka wszystkich fanów zespołu!

W komentarzach posypały się powinszowania i życzliwości, a sama fotografia dziewczynki, w zaledwie kilka minut od publikacji, zdobyła blisko tysiąc polubień!

To jasno wskazuje, że na naszych oczach rośnie nowa gwiazda disco polo! Nasza redakcja również dołącza się do życzeń i gratulacji!

Zobacz również: Magda Narożna szczerze o jesiennej chandrze! Gwiazda znalazła na nią sposób!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!
  2. Padła rekordowa suma w disco polo! Ten zespół stanowi o sile branży.
  3. Nowy klip disco polo aż kipi od seksownych kształtów. Zobaczcie produkcję twórcy Jessicy.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.