2018-04-07T09:10:00+02:00 Córka wokalisty disco polo zagra w jego klipie? To niewykluczone! Jak się okazuje, córka wokalisty przejawia zainteresowanie w stronę jego twórczości. Kto wie, może niebawem wystąpi w moim teledysku – zastanawia się https://disco-polo.info/uploads/news/2018/04/corka-wokalisty-zagra-w-jego-klipie-to-niewykluczone-1523056989.jpg Disco-Polo.info

Córka wokalisty disco polo zagra w jego klipie? To niewykluczone!


Jak się okazuje, córka wokalisty przejawia zainteresowanie w stronę jego twórczości. Kto wie, może niebawem wystąpi w moim teledysku – zastanawia się

Autor: Adam Begier, 07 Kwiecień 2018  09:10
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook - Impuls
Córka wokalisty disco polo zagra w jego klipie? To niewykluczone!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Dance 2 Disco znowu szokuje! Nowy Live Mix #35 podbija YouTube – musisz to usłyszeć! Wielkie przeboje disco polo i nie tylko!
 2. Teresa Werner podbija media! Odważne FOTO z wakacji wywołuje burzę w internecie?!
 3. Niespodzianka! Gwiazdy disco polo Massive przygotowali NOWOŚĆ "Szkolna LOVE"! TYLKO U NAS!
Reklama

Jak się okazuje jedna z córek Piotra Kobylińskiego przejawia ogromne zainteresowanie twórczością ojca! Zna jego piosenki i co najważniejsze, dobrze typuje propozycje na przebój! "Pierwszymi krytykami są moje córki: sześcioletnia Sandra i dziewięcioletnia Nikola oraz żona Justyna – zdradza. – Szczególnie dobrze typuje Nikola. Jak ona powie, że jej się podoba jakaś moja piosenka, to moim fanom też się podoba – śmieje się Piotr na łamach tygodnika "Na żywo" 

Wokalista nie wyklucza, że w przyszłości jego córka wystąpi z nim wspólnie w produkcji. "Zna wszystkie moje piosenki i uwielbia je śpiewać. Kto wie, może niebawem wystąpi w moim teledysku" - przyznaje we wspomnianym tygodniku. Najbliższe miesiące będą dla Piotrka kluczowe! Artysta planuje wydać w niedalekiej przyszłości album. Czy znajdzie się na nim wspólna produkcja z ukochaną pociechą? Więcej na temat planów Piotrka, jak również relacji z rodziną znajdziecie w tygodniku "Na żywo" 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Gwiazdy "Chłopaków do Wzięcia" gwiazdami disco polo! Jaruś, Bandziorek i Danusia pokazali się w nowej roli!
 2. Dance 2 Disco znowu szokuje! Nowy Live Mix #35 podbija YouTube – musisz to usłyszeć! Wielkie przeboje disco polo i nie tylko!
 3. Nowości muzyczne w świecie Disco Polo: Czerwcowe premiery Mono Studio
 4. Romantyczna premiera Disco Polo idealna na pierwszy taniec: Marioo - Dobrze, że Ciebie mam
 5. Zenon Martyniuk śpiewa hit kolegów z branży - Classic! Jak król disco polo poradził sobie z legendarnym utworem?!
 6. Zespół JOBERY zachwyca nowym teledyskiem do 'Kocica'! Zobacz niesamowitą produkcję i gościnny występ legendy disco polo
 7. Żaku wkracza na scenę z nowym hitem "Czternastka w Maxie"
 8. Gwiazdor disco polo pragnie dwóch kobiet w łóżku! Kamil Kossakowski szczerze o swoim marzeniu! Tego pragnie wielu mężczyzn!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie