Warning: file_put_contents(/var/www/beta/Temporary/Cache/3cc1d5a427a45820b04fe30f78a972b784952460.txt): failed to open stream: Permission denied in /var/www/beta/System/Classes/Cache.php on line 73
Córka Magdy Narożnej zaskakuje na Instagramie! Śpiewa lepiej od swojej mamy?! | Disco-Polo.info
Reklama


Reklama

Córka Magdy Narożnej zaskakuje na Instagramie! Śpiewa lepiej od swojej mamy?!

2020-04-19T20:15:00+02:00 Córka Magdy Narożnej zaskakuje na Instagramie! Śpiewa lepiej od swojej mamy?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/corka-magdy-naroznej-zaskakuje-na-instagramie-spiewa-lepiej-od-swojej-mamy-1587319992.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama


Życie gwiazd

Nie jest to jakieś dziecięce „wymruczenie” utworu, a poważny występ pełen ekspresji, emocji i dobrego wokalu

Reklama

Pewnie każdy z Was czasem zastanawia się, jak będzie wyglądała branża disco polo, jeżeli kariery zakończą najwybitniejsi jej przedstawiciele. Czy wyobrażamy sobie dzisiaj scenę polskiej muzyki tanecznej bez Zenka Martyniuka, Marcina Millera czy Magdy Narożnej?

Zobacz również: Artysta disco polo wyróżniony za swoje dobre serce! Otrzymał piękne podziękowania!

Ciężko mieć w głowie optymistyczną perspektywę w tym względzie bez tych artystów, ale pojawiło się światło w tunelu. Właśnie Magda Narożna, liderka zespołu Piękni i Młodzi wrzuciła do sieci film, na którym solowe wykonanie kultowej już piosenki z filmu „Kraina Lodu” pt. „Mam tę moc” prezentuje jej ukochana córka.

Warto od razu wspomnieć, że nie jest to jakieś dziecięce „wymruczenie” utworu, a poważny występ pełen ekspresji, emocji i dobrego wokalu. Potencjał jaki drzemie w Gabrysi jest naprawdę ogromny i kwestią czasu jest kiedy dziewczynka rozpocznie owocną karierę z wielkimi sukcesami.

Tego serdecznie życzymy i czekamy na takie „perełki” w naszej roztańczonej branży.

Zobacz również: Artysta disco polo wbił w ziemię słuchaczy! Posłuchajcie jak śpiewa utwór Zbigniewa Wodeckiego!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!
  2. Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.
  3. To koniec pewnej ery w disco polo! Gwiazdor opublikował wzruszające pożegnanie.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.