Reklama
Polecamy


Reklama

Córka Magdy Narożnej zaskakuje na Instagramie! Śpiewa lepiej od swojej mamy?!

2020-04-19T20:15:00+02:00 Córka Magdy Narożnej zaskakuje na Instagramie! Śpiewa lepiej od swojej mamy?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/corka-magdy-naroznej-zaskakuje-na-instagramie-spiewa-lepiej-od-swojej-mamy-1587319992.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama


Życie gwiazd

Nie jest to jakieś dziecięce „wymruczenie” utworu, a poważny występ pełen ekspresji, emocji i dobrego wokalu

Reklama

Pewnie każdy z Was czasem zastanawia się, jak będzie wyglądała branża disco polo, jeżeli kariery zakończą najwybitniejsi jej przedstawiciele. Czy wyobrażamy sobie dzisiaj scenę polskiej muzyki tanecznej bez Zenka Martyniuka, Marcina Millera czy Magdy Narożnej?

Zobacz również: Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!

Ciężko mieć w głowie optymistyczną perspektywę w tym względzie bez tych artystów, ale pojawiło się światło w tunelu. Właśnie Magda Narożna, liderka zespołu Piękni i Młodzi wrzuciła do sieci film, na którym solowe wykonanie kultowej już piosenki z filmu „Kraina Lodu” pt. „Mam tę moc” prezentuje jej ukochana córka.

Warto od razu wspomnieć, że nie jest to jakieś dziecięce „wymruczenie” utworu, a poważny występ pełen ekspresji, emocji i dobrego wokalu. Potencjał jaki drzemie w Gabrysi jest naprawdę ogromny i kwestią czasu jest kiedy dziewczynka rozpocznie owocną karierę z wielkimi sukcesami.

Tego serdecznie życzymy i czekamy na takie „perełki” w naszej roztańczonej branży.

Zobacz również: Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!
  2. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!
  3. Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.