Reklama
Polecamy


Reklama

Córka Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi) poszła w ślady rodziców! Gabrysia to przyszła gwiazda!

2018-11-11T20:30:00+01:00 Córka Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi) poszła w ślady rodziców! Gabrysia to przyszła gwiazda! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/magda-narozna-piekni-i-mlodzi-ma-ogromne-powody-do-dumy-jej-corka-to-przyszla-gwiazda-1541682472.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Królowa muzyki disco polo będzie miała godną siebie następczynie

Reklama

Magdalena Narożna jest określana królową muzyki disco polo. Jej wizerunek oraz charakter na scenie podbijają serca fanów muzyki disco polo. Każda piosenka Pięknych i Młodych to wielki hit, który bije rekordy w serwisie YouTube.

Magda jest matką 8-letniej Gabrysi, która dość chętnie uczestniczy w medialnym życiu rodziców. Kilkukrotnie pojawiła się na scenie i śpiewała razem z zespołem. Na co dzień bierze udział w konkursach wokalnych i tańczy hip-hop w grupie Top Toys z Łomży.

Zobacz również: Przeprosiny - Mateusz Podemski

Gabrysia od dwóch lat chodzi do szkoły muzycznej i uczy się grany na skrzypcach. Może jako mama jestem mało obiektywna, ale córce idzie świetnie i nie trzeba jej do niczego namawiać – zdradza „Naszym Melodiom” Magdalena Narożna.

Wokalistka disco polo jest przekonana, że już niedługo o Gabrysi będzie głośno i zostanie prawdziwą gwiazdą. Magda wielokrotnie powtarzała w rozmowie w naszym serwisie, że jest dumna z córki i wspiera ją jak tylko może.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość od zespołu disco polo! Weselni Dj’e już to mają na swoich playlistach.
  2. Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!
  3. Ciężko oderwać wzrok! Wokalista disco polo zaśpiewał dla swojej przepięknej żony! VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.