Reklama
Polecamy


Reklama

Co za widok! Uwielbiana Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) z ukochanym w rozkosznej chwili!

2020-04-11T20:40:00+02:00 Co za widok! Uwielbiana Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) z ukochanym w rozkosznej chwili! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/co-za-widok-uwielbiana-magdalena-narozna-piekni-i-mlodzi-z-ukochanym-w-rozkosznej-chwili-1586465582.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka disco polo udostępniła fotografię, na której wtulona i wpatrzona w ukochanego, odpoczywa od scenicznych i domowych obowiązków

Reklama

W sieci pojawia się wiele sposobów wykorzystywanych przez gwiazdy disco polo, do spędzania czasu wolnego. Artyści ciągle prześcigają się na bardziej szalone czynności, co oczywiście szczerze pochwalamy, ponieważ dzięki temu i my i fani nie możemy narzekać na nudę.

Zobacz również: Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!

Większość przedstawicieli branży tanecznej zapomniała jednak o najbardziej pospolitej metodzie na pokonanie domowej kwarantanny. To oczywiście spędzanie wolnego czasu na kanapie! I tego właśnie dopuściła się Magda Narożna, liderka formacji Piękni i Młodzi. Wokalistka postawiła na słodkie leniuchowanie ze swoim partnerem.

Artystka udostępniła fotografię, na której wtulona i wpatrzona w Krzysztofa, odpoczywa od scenicznych i domowych obowiązków. Fani Magdy oczywiście nie powstrzymali się od komentarzy - „cudownie...”, „ A Wy nadal tacy piękni...”.

My oczywiście podzielamy te opinie i cieszymy się, że jedna z wiodących gwiazd polskiej sceny tanecznej w tak romantyczny i przyjemny sposób przeczekuje czas pandemii, by za kilka tygodni w pełni sił powrócić do koncertowania.

Zobacz również: Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!
  2. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!
  3. Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.