Reklama


Reklama

Co za widok! Uwielbiana Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) z ukochanym w rozkosznej chwili!

2020-04-11T20:40:00+02:00 Co za widok! Uwielbiana Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) z ukochanym w rozkosznej chwili! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/co-za-widok-uwielbiana-magdalena-narozna-piekni-i-mlodzi-z-ukochanym-w-rozkosznej-chwili-1586465582.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka disco polo udostępniła fotografię, na której wtulona i wpatrzona w ukochanego, odpoczywa od scenicznych i domowych obowiązków

Reklama

W sieci pojawia się wiele sposobów wykorzystywanych przez gwiazdy disco polo, do spędzania czasu wolnego. Artyści ciągle prześcigają się na bardziej szalone czynności, co oczywiście szczerze pochwalamy, ponieważ dzięki temu i my i fani nie możemy narzekać na nudę.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!

Większość przedstawicieli branży tanecznej zapomniała jednak o najbardziej pospolitej metodzie na pokonanie domowej kwarantanny. To oczywiście spędzanie wolnego czasu na kanapie! I tego właśnie dopuściła się Magda Narożna, liderka formacji Piękni i Młodzi. Wokalistka postawiła na słodkie leniuchowanie ze swoim partnerem.

Artystka udostępniła fotografię, na której wtulona i wpatrzona w Krzysztofa, odpoczywa od scenicznych i domowych obowiązków. Fani Magdy oczywiście nie powstrzymali się od komentarzy - „cudownie...”, „ A Wy nadal tacy piękni...”.

My oczywiście podzielamy te opinie i cieszymy się, że jedna z wiodących gwiazd polskiej sceny tanecznej w tak romantyczny i przyjemny sposób przeczekuje czas pandemii, by za kilka tygodni w pełni sił powrócić do koncertowania.

Zobacz również: Marcin Miller odniósł się do afery związanej z zespołem Bayer Full! Padły mocne słowa!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!
  2. Artysta disco polo w gotowości do ratowania ludzkiego życia!
  3. Trzy NOWE seksowne kobiety na scenie disco polo! Ogromna konkurencja dla innych girls bandów?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.