2021-06-22T18:11:00+02:00 Co za talent! Piękna wokalistka disco polo podąża śladami znanego malarza? Fani przecierają oczy ze zdumi https://disco-polo.info/uploads/news/piekna-wokalistka-disco-polo-podaza-sladami-picassa-fani-przecieraja-oczy-ze-zdumieniajpg.jpg

Co za talent! Piękna wokalistka disco polo podąża śladami znanego malarza? Fani przecierają oczy ze zdumienia!

Redakcja , 22 Czerwiec 2021  18:11

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Co za talent! Piękna wokalistka disco polo podąża śladami znanego malarza? Fani przecierają oczy ze zdumienia!
Źródło zdjęć: instagram.com/casandramusic/

Popularna wokalistka disco polo zaskoczyła swoich fanów wielkim talentem

Urocza gwiazda disco polo zaprezentowała się na tle obrazu, który sama namalowała!  To prawdziwe arcydzieło!

Zobacz również: Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!

NIEZWYKŁY TALENT POPULARNEJ WOKALISTKI DISCO POLO 

Spora część wykonawców disco polo w czasie pandemii odkryła w sobie niezwykłe talenty. Niektórzy z nich zainteresowali się sprzedażą jajek, inni zaś produkcją alkoholi. Są jednak tacy, którzy postawili na sztukę!

Casandra to uwielbiana wokalistka disco polo, która do serc fanów trafiła takimi hitami jak: “Diablica”, “Raj”, czy “Chwila radości”. Artystka zachwyca swoich sympatyków ogromnym talentem wokalnym, jednak mało kto z nich wie, że gwiazda posiada także inne niesamowite zdolności!

GWIAZDA DISCO POLO MALUJE OBRAZY

Casandra pochwaliła się w sieci zdjęciem, które zaszokowało fanów! Wokalistka zaprezentowała się na tle pięknego obrazu, który jak się okazuje sama namalowała!  

Przygoda uroczej wokalistki disco polo z wielką sztuką rozpoczęła się na początku pandemii. Artystka szukała ciekawego zajęcia, które wypełniłoby jej wolny czas, który do tej pory poświęcała na muzykę. Okazało się, że Casandra ma niezwykłe zdolności malarskie! Tego nikt się nie spodziewał!

Krowa rasy szkockiej, która spogląda z obrazu wygląda jakby była prawdziwa! Casandra to urodzona artystka! Każde zajęcie, którego się chwyci, przekłada się na ogromny sukces!

Reklama

'NAMALOWANIE NAJPROSTSZEGO OBRAZU ZAJMUJE MI OKOŁO JEDNEGO, DWÓCH DNI

Artystka disco polo zajmuje się malowaniem obrazów akrylowych. Casandra na początku robiła to wyłącznie dla siebie, jednak z czasem jej dzieła zaczęły podobać się szerokiemu gronu odbiorców, którzy zaczęli u niej składać zamówienia.

Zapytaliśmy zdolną wokalistkę o proces tworzenia jej dzieł. Z pewnością jest to niezwykle czasochłonne zajęcie!

“Namalowanie najprostszego obrazu zajmuje mi około jednego, dwóch dni. Trudniejsze dzieła z dużą ilością szczegółów powstają w terminie około 2 tygodni. Mam też dużo innych rzeczy na głowie i nie mogę skupić się tylko na malarstwie. Często więc taki proces się mocno wydłuża, jednak malowanie sprawia mi dużą przyjemność, i kiedy maluję, to zapominam o całym świecie!”.

W tym miejscu warto dodać, iż Casandra jest prawdziwym samoukiem! Wokalistka nigdy nie kończyła żadnej artystycznej szkoły!

Fani aż przecierają oczy ze zdumienia. Są naprawdę podekscytowani zdolnościami artystycznymi pięknej gwiazdy disco polo!

“Super, piękne obrazy!”

“Pani ma talent do malowania lepszy niż niektórzy zagraniczni malarze”

" Wspaniałe obrazy i super piękna artystka!”

Zobacz również: Romantyczna nowość zespołu Dox wzrusza fanów do łez! To będzie nowy hit disco polo wszystkich zakochanych par?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Plik Casandra---obrazy-1.jpg
Plik Casandra---obrazy-4.jpg
Plik Casandra---obrazy-3.jpg
Plik Casandra---obrazy-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: CASANDRA - Ufaj i kochaj
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Zniewalający uśmiech wokalistki disco polo! Gwiazda inspiruje swoje fanki do zdrowego odżywiania i sportu!
  2. Małgorzata Grabda – Camasutra sama w łóżku! Gorące foto pięknej gwiazdy disco polo rozpaliło zmysły fanów!
  3. Grupa disco polo idzie po zwycięstwo! Zaskakująca premiera grupy Magik Band podbija internet!
  4. Przepiękna gwiazda disco polo cała w czerwieni! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi i stopy!
  5. Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!
  6. Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!
  7. Znany gwiazdor disco polo współpracuje z policją! Zdjęcie wokalisty obiegło internet!
  8. Zjawiskowo piękna wokalistka disco polo zachwyca olbrzymim dekoltem! Gwiazda lada moment otwiera własną szkołę!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami