Reklama


Reklama

Co u gwiazdy disco polo - Jurka (Jorrgus)? Szykuje się gorąca premiera!

2018-02-01T11:01:00+01:00 Co u gwiazdy disco polo - Jurka (Jorrgus)? Szykuje się gorąca premiera! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/02/co-u-gwiazdy-disco-polo-jurka-jorrgus-szykuje-sie-goraca-premiera-1517479374.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Najnowszy singiel Jorrgusa już za chwilę pojawi się w sieci! Do tego czasu Artysta wypoczywa w Zakopanem. Jak mija urlop? Sprawdzamy!

Reklama

Jorrgus to wykonawca, który zaskakuje nas za każdym razem, gdy wydaje nowe przeboje. Wyświetlenia jego utworów można liczyć w dziesiątkach milionów, a teksty jego piosenek z pewnością zna większość bawiących się na imprezach.

Jak widzimy, Jurek nie próżnuje. Ciekawe jak idzie mu zjeżdżanie na snowboardzie? To i inne zdjęcia znajdziecie w poniższym wpisie, który Jorrgus opublikował na Facebooku.

Dodatkowo na dole newsa znajdziecie także trailer klipu, który ukaże się (m.in. w naszym serwisie) w najbliższy piątek!

Czy najnowsza piosenka Jorrgusa będzie hitem

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piękne kobiety i ogień w disco polo! Zobaczcie najnowszą produkcję Menago pt. "Slowmo"
  2. Gwiazda disco polo zachwyca ciałem mieszkańców hiszpańskiego kurortu! Zobaczcie GORĄCE ZDJĘCIA!
  3. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.