Reklama
Polecamy


Reklama

Co tam się działo! Gala Disco vol. 4 już za nami!

2018-01-31T18:20:00+01:00 Co tam się działo! Gala Disco vol. 4 już za nami! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/co-tam-sie-dzialo-gala-disco-vol-4-juz-za-nami-1517419317.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały od organizatora
Reklama

Koncert

Aż osiem godzin wspólnej zabawy podczas której wystąpiło 10 artystów.

Reklama

Wiele tygodni przygotowywań, sztab pracujących nad projektem ludzi oraz więcej niż kilka nieprzespanych nocy. A wszystko po to, aby kolejna, czwarta edycja Gali Disco spełniła oczekiwania wszystkich przybyłych. Według nas praca nie poszła na marne!

Aż osiem godzin wspólnej zabawy podczas której wystąpiło 10 artystów. Formacja Gentleman’s otworzyła Galę swoim występem o godzinie 17:00. Mimo dość wczesnej pory, zgromadzili gęsty tłum pod sceną. Z każdym kolejnym publiczności przybywało.

Kilku artystów pojawiło się w Lubinie po raz pierwszy, mimo że to czołowi artyści gatunku disco. Mowa między innymi o Łobuzach oraz Long& Junior. Swój debiut na tak dużej scenie miała także Lubinianka Urszula Bilińska, śpiewająca pod pseudonimem Szula.

W tym roku zastosowano inną scenografię: artyści dzięki obniżającemu się wybiegowi oraz dodatkowej małej scenie mogli znaleźć się bliżej ludzi. Wrażenie robiła także oprawa wizualna ze zwiększoną ilością świateł.

Pośród bawiącego się tłumu znaleźli się również wolontariusze, którzy zbierali dla dwuletniej Igi Sielickiej z Polkowic. Dziewczynka urodziła się z zakażeniem wirusem cytomegalii – pustoszący jej układ nerwowy oraz słuch. Łącznie przekazano 2979,26 złotych, co z pewnością pomoże Idze w dalszej rehabilitacji, oraz w innowacyjnym leczeniu komórkami macierzystymi.

Organizatorzy podnieśli poprzeczkę wysoko, a zapowiadają, że piąta,jubileuszową edycja będzie szczególna. Zostaje nam czekać z niecierpliwością!

Reklama

Zobacz również

  1. Cudowne chwile w życiu przeuroczego małżeństwa disco polo!
  2. Syn cesarza postawił na wielkie zmiany! Będziecie w szoku!
  3. Wielkie zmiany w życiu uwielbianego wokalisty disco polo!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Zobacz nasz kanał na YT

Facebook

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.