2024-05-31T15:39:00+02:00 Co się stanie, gdy najwięksi artyści disco polo połączą siły w jednym utworze? "Złoto" to co Wielkie gwiazdy disco polo w jednym utworze! Zobacz, co stworzyli Zenek Martyniuk, Defis, Marcin Miller, Miły Pan, MIG, Weekend, Sławomir, Skolim, Piękni i Młodzi oraz Łobuzy https://disco-polo.info/uploads/news/co-sie-stanie-gdy-najwieksi-artysci-disco-polo-polacza-sily-w-jednym-utworze-zloto-to-cos-wiecej-niz-tylko-muzykajpg.jpg Disco-Polo.info

Co się stanie, gdy najwięksi artyści disco polo połączą siły w jednym utworze? "Złoto" to coś więcej niż tylko muzyka!


Wielkie gwiazdy disco polo w jednym utworze! Zobacz, co stworzyli Zenek Martyniuk, Defis, Marcin Miller, Miły Pan, MIG, Weekend, Sławomir, Skolim, Piękni i Młodzi oraz Łobuzy

Autor: Goliat, 31 Maj 2024  15:39
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Co się stanie, gdy najwięksi artyści disco polo połączą siły w jednym utworze?
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nowe alter-ego wokalistki disco polo?! Justyna „Dżasta” Góral zaskakuje premierową piosenką!
 2. Disco Ostróda 2024 już dziś 19 lipca! Kto wystąpi? BIlety!
 3. Mocne słowa "Spalę Twoje zdjęcia"! Artyści zaskoczyli fanów disco polo! HIT?!
Reklama

  W świecie disco polo nie brakuje niespodzianek, a najnowsza inicjatywa muzyczna tylko to potwierdza. Największe gwiazdy tego gatunku połączyły siły w jednym utworze, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci fanów. Projekt ten jest wyjątkowy nie tylko ze względu na skalę, ale także na wyjątkową energię, którą niesie. Co kryje się za tym niezwykłym projektem?

  Roztańczona Reprezentacja: Gwiazdy Disco Polo Łączą Siły

  Roztańczona Reprezentacja to nowy, ambitny projekt, który pokazuje, jak potężna i wszechobecna jest muzyka disco polo w polskiej kulturze. W jego składzie znaleźli się najwięksi artyści sceny disco polo: Zenek Martyniuk, Defis, Marcin Miller, Miły Pan, MIG, Weekend, Sławomir, Skolim, Piękni i Młodzi oraz Łobuzy. Ich wspólny utwór "Złoto" nie tylko łączy ich talenty, ale także celebruje esencję muzyki disco polo.

  Piosenka "Złoto" to zapowiedź tegorocznej edycji Roztańczony PGE Narodowy, jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce. Już 28 września 2024 roku odbędzie się ósma edycja tego widowiska, które co roku przyciąga tysiące fanów.

  "Złoto" - Nowa Hymn Disco Polo

  Do utworu "Złoto" powstał także teledysk, który jest nie mniej wyjątkowy niż sama piosenka. W klipie artyści wcielają się w codzienne zawody, takie jak fryzjer, kurier, mechanik czy listonosz. Dzięki temu pokazują, że disco polo jest blisko ludzi i codziennych spraw, stając się jeszcze bardziej uniwersalnym i zrozumiałym dla szerokiej publiczności.

  Główną ideą teledysku jest przedstawienie muzyki jako lekarstwa na codzienne problemy, jako chwili odprężenia i radości. Poprzez takie podejście, artyści chcą podkreślić pozytywny wpływ disco polo na ludzką psychikę i emocje, oferując odbiorcom chwilę beztroski i zabawy.

  Projekt Roztańczona Reprezentacja z pewnością przyczyni się do dalszego umocnienia pozycji disco polo w polskiej kulturze muzycznej. Dzięki innowacyjnemu podejściu i atrakcyjnej prezentacji, "Złoto" ma szansę stać się nowym hymnem tego gatunku, docierając do jeszcze szerszej publiczności.

  Zobacz również: Mamy zdjęcia! Kamil Kossakowski szokuje nowym wizerunkiem! Zobacz, jak zmienił się lider DiscoBoys!

  Reklama

  Złoto - Skolim, Defis, M.Miller, Z.Martyniuk, Magda Narożna, MIG, Łobuzy, MiłyPan, Weekend, Sławomir

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

  Cristo Dance - Miłość

  Wojciech Kaczmarek

  LAURA - Nasz czas

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Grupa Martess zaskoczyła letnią premierą "Do rana"! Zdobędą miano HITU lata 2024?!
  2. Obowiązkowy utwór na wesele?! Bayera i Justyna Lubas w niesamowitym duecie 'Przysięga' - to najlepszy hit disco polo tego roku?
  3. Polacy kochali te utwory! Letni Mega Mix: Przeboje Disco Polo Lat 90! Znasz je wszystkie?!
  4. Talip i Pan Mareczek podbijają scenę disco polo! Bombelek HITEM w sieci!
  5. II Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej "Disco Barcja" - Wielka Impreza w Bartoszycach!
  6. Sławomir i Zenon Martyniuk w Teledysku 'Tańcz'! TO hit lata?
  7. Skolim prowadzi luksusowy styl życia?! Helikopter na koncerty i wyjątkowe BMW w kolorze różu! Jest numerem 1 w Polsce?!
  8. Mamy zdjęcia! Kamil Kossakowski szokuje nowym wizerunkiem! Zobacz, jak zmienił się lider DiscoBoys!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie