2021-05-11T17:22:00+02:00 Co się stało?! Gospodarz programu siłą wyprowadzony z domu gwiazdora disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/skandal-gospodarz-programu-sila-wyprowadzony-z-domu-gwiazdora-disco-polojpg.jpg

Co się stało?! Gospodarz programu siłą wyprowadzony z domu gwiazdora disco polo!

Redakcja , 11 Maj 2021  17:22
Co się stało?! Gospodarz programu siłą wyprowadzony z domu gwiazdora disco polo!
Źródło zdjęć: instagram.com/luka_rosi/

Ekipa programu musiała wynosić go z warsztatu siłą!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Niecodzinne zdarzenie na planie popularnego programu! Pewnie wielokrotnie zastanawialiście się, jak mieszkają Wasze ulubione gwiazdy disco polo? W końcu o wysokich zarobkach w branży krążą już legendy. Pojawiła się niebywała okazja, żeby to sprawdzić. I to bez wychodzenia z domu!

Zobacz również: Wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! Barbara Pędrak z formacji Lili oczarowała tym internautów!

Reklama

Od kilku tygodni na antenie stacji Disco Polo Music zadomowił się nowy program “Czym chata bogata”, w którym podglądać możemy jak mieszkają Wasi ulubieńcy. Kolejnym ochotnikiem, który pozwoilił zajrzeć do swojego domu jest Luka Rosi! Nie obyło się bez niespodzianek! Tej wizyty Marcin Kotyński, gospodarz programu, długo nie zapomni!

Luka Rosi, to artysta, którego fani znają przede wszystkim z wielkiego hitu "A ty bądź". Okazuje się jednak, że gwiazdor posiada także inne, pozamuzyczne umiejętności!

Luka Rosi mieszka pod Warszawą wraz ze swoją żoną i teściami. Dom artysty to jeden wielki plac budowy! Jak się okazuje, artysta jest prawdziwą złotą rączką! Luka Rosi samodzielnie remontuje swoje mieszkanie, a tajniki budownictwa nie mają przed nim żadnych tajemnic!  Remont łazienki artysta przeprowadził w zaledwie dwa tygodnie!

Na planie programu doszło do nieprzewidzianego zdarzenia! Luka Rosi zaprosił prowadzącego do swojego warsztatu, w którym wprowadził Marcina w tajniki stolarstwa. Okazało się, że Kotyńskiemu tak bardzo spodobało się nowe zajęcie, że za nic w świecie nie chciał przerwać powierzonych mu czynności!

Reklama

Ekipa programu musiała wynosić go z warsztatu siłą! Na szczęście były to tylko żarty przez co obyło się bez rękoczynów i Marcin udał się do domu kolejnego artysty, który zobaczycie już w kolejnym odcinku programu "Czym chata bogata"!

Zobacz również: Marcin Miller Boys znów na ustach wszystkich! Ten kawałek disco polo nuciła kiedyś cała Polska! 'Malyna' w nowej wersji to prawdziwy hit!

Reklama

Luka Rosi & Lili - Bawmy się

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Luka Rosi & Lili - Bawmy się
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Ten hit nuciła kiedyś cała Polska! Pamiętacie go?!
  2. Wyjątkowa niespodzianka dla fanów Marcina Millera BOYS! Na NOWOŚĆ okaże się wielkim hitem 2022 roku?!
  3. Co się stało! Miała być wokalistką znanego zespołu disco polo?! Stało się inaczej! Wokalistka postawiła na solową karierę!
  4. Cudownie piękna i uwielbiana wokalistka disco polo znowu się zakochała?! Wymowne zdjęcie nie pozostawia wątpliwości!
  5. Gorące kadry rozpalają internet! Angelika Żmijewska z duetu Topky odważnie odsłoniła ciało w skąpym bikini!
  6. Teresa Werner kusi swoim ciałem! Szlagierowa diwa odsłoniła swoje największe wdzięki!
  7. Huczne urodziny znanej gwiazdy disco polo! Paula Karpowicz - Topky pokazała jak bawi | ZDJĘCIA
  8. Tłumy na koncercie Kamila Kossakowskiego – Discoboys! Gwiazdor disco polo hitem TikToka 'Zarąbista blondi' rozpalił publiczność do czerwoności!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami