2023-12-08T06:30:00+01:00 Tego nikt nie wiedział! Karol Zawrotniak Defis szczerze o oczekiwaniach innych. Nie lubi jak mówi się na ni Co najbardziej drażni Karola Zawrotniaka?! Szczery wywiad z wokalistą grupy Defis! https://disco-polo.info/uploads/news/co-najbardziej-drazni-karola-zawrotniaka-szczery-wywiad-z-wokalista-grupy-defisjpg.jpg Disco-Polo.info

Tego nikt nie wiedział! Karol Zawrotniak Defis szczerze o oczekiwaniach innych. Nie lubi jak mówi się na niego Defis!


Co najbardziej drażni Karola Zawrotniaka?! Szczery wywiad z wokalistą grupy Defis!

Autor: Adam Begier, 08 Grudzień 2023  06:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Tego nikt nie wiedział! Karol Zawrotniak Defis szczerze o oczekiwaniach innych. Nie lubi jak mówi się na niego Defis!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Andre gwiazdą urodzin! Tak popularny gwiazdor disco polo skradł SHOW!
 2. Fani przylecą helikopterem?! Wpis Teresy Werner wywołał lawinę wiadomości w sieci! Co się stało?!
 3. Karol Zawrotniak z Defis porzucił disco polo i został strażakiem?

  Karol Zawrotniak, wokalista zespołu Defis, szczerze o tym co najbardziej go stresuje i drażni a także jaką skalą śpiewa.

  Karol Zawrotniak pochodzi z Cycowa (woj. lubelskie). Wokalista zespołu Defis, który wylansował takie przeboje jak: „Niespotykany kolor”, „Argentyna” czy „Ciebie będę mieć” prywatnie należy do klubu sportowego Błękit Cyców, a także jest wiceprezesem A-klasy. Zarówno występy na scenie czy boisku wiążą się z serią stresów. A jak jest w przypadku Karola? Dowiedz się, co najbardziej stresuje i drażni popularnego wokalistę już teraz!

  KAROL ZAWROTNIAK WYRZEKA SIĘ SWOJEJ NAZWY ZESPOŁU?

  Karol Zawrotniak w rozmowie z dziennikarzem radia VOX FM szczerze przyznał, co najbardziej drażni go w przypadku jego osoby. Artysta oznajmił, że nie cierpi gdy ktoś zwraca się do niego: „Ej Defis”. Woli, kiedy mówi się do niego po imieniu lub pseudonimie Lolek. Swoje zdanie  argumentuje tym, iż  Defis to pseudonim wykorzystywany w pracy.

  JAKĄ TONACJĄ ŚPIEWA KAROL ZAWROTNIAK?

  To jednak nie wszystko. Zawrotniak w rozmowie z Kamilem Rutkowskim przyznał się, że jego tonacja, w której nagrywa wokale jest dosyć wysoka, lecz jego koledzy twierdzą, że wychodzi nawet poza skalę. Jak przyznaje sam gwiazdor disco polo są to damskie tonacje.

  KAROL ZAWROTNIAK: „JAK KUBA Z PLAYBOYS ZOBACZYŁ JAK JA GRAM, TO SIĘ  ZACZĄŁ ŚMIAĆ”

  Czy Karol prócz wokalu potrafi jeszcze wygrać piosenkę na keyboardzie? Okazuje się, że lider zespołu Defis ma ukryty talent. Przez siedem lat uczył się  grać na keyboardzie. Wieloletnia nauka pomogła mu w tworzeniu nowych tekstów piosenek. Przyznał także, że pierwsze utwory powstały właśnie za pomocą wspomnianego instrumentu. Wokalista zdradził również, że obecnie już nie potrzebuje keyboardu aby stworzyć piosenkę.

  Lider zespołu Defis otwarcie przyznaje, że umie na akordeonie wygrać podstawowe piosenki typu „Sto lat”, lecz nie nazwałby tego profesjonalnym granie.

  Jak Kuba z Playboys zobaczył jak ja gram, to się zaczął śmiać. Za głowę się złapał” – mówił w rozmowie Karol Zawrotniak.

  CO STRESUJE KAROLA ZAWROTNIAKA?

  Jedno z pytań, które Karol otrzymał od dziennikarza, dotyczyło prywatnych spotkań artysty.

  Okazuje się, że mimo wieloletniej działalności na scenie Karol wciąż odczuwa pewnego rodzaju stres, zwłaszcza kiedy wszystkie oczy gości podczas rodzinnych zlotów kierowane są na niego.

  Często się czuję tak zestresowany, jak przyjdzie komuś zaśpiewać Sto lat i nagle się okazuje, że wzrok osób, które stoją dookoła nagle się kieruje na mnie że ja mam to prowadzić. (….) Ludzie oczekują tego, żebym ja prowadziłI ja wtedy czuję się tak zestresowany, tak nieswojo.  (…) Te 14 osób, które stoją na tej imprezie prywatnej bardziej stresuje jak te czterdzieści… – przyznał w rozmowie artysta.

  ULUBIONA PIOSENKA KAROLA Z ZESPOŁU DEFIS

  Artyści, zanim wypuszczą w obieg swój utwór, bardzo często go przesłuchują wielokrotnie. Niekiedy też ich własne utwory stają się ich ulubionymi. Nie inaczej jest w przypadku Karola, który ma dwa typy ulubionych kawałków z repertuaru swojego zespołu Defis. Są to piosenki pt. „Gorące serce” oraz „Wciąż o Tobie mam sny”. Ten drugi – jak wynika z relacji samego wokalisty – nie jest grany na koncertach z powodu braku czasu.


  Defis - Tylko czas

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Ta premiera podbije muzyczny rynek?! Zaskakujący powrót formacji NieOkiemZnani "Szukam takiej dziewczyny"
  2. Znany zespół disco polo Eratox rozpoczął Sezon Koncertów Disco Polo 2024! Gdzie zagrali?!
  3. Tak brzmi na ŻYWO nowy hit Skolima i Cleo "Dziewczyno Piękna"! Wyszło genialnie?! Mamy VIDEO!
  4. Zaskakujący zwrot akcji! Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” znowu samotny – oto powód!
  5. Ile zarabiają najpopularniejsze gwiazdy?! Rekordowe kwoty za koncerty disco polo!
  6. Dni Twardogóry 2024 - Gwiazdy Disco Polo na Scenie w Serca Polski!
  7. Marcin Miller Boys o rekordowej gaży ponad 100 tysięcy za koncert – ile wziął za jeden koncert? Zawrotna kwota!
  8. Miliony na koncie Kordiana z YouTube! Zobacz, ile zarobił na hitowym teledysku "Lubię wracać"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie