Reklama


Reklama

Co dalej ze związkiem Dawida Narożnego? Wokalista disco polo zakochany!

2020-04-25T20:20:00+02:00 Co dalej ze związkiem Dawida Narożnego? Wokalista disco polo zakochany! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/co-dalej-ze-zwiazkiem-dawida-naroznego-mamy-najnowsze-informacje-1587671736.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dawidnarozny
Reklama


Życie gwiazd

Spędzają razem dużo czasu i ewidentnie świetnie czują się w swoim towarzystwie. Dodatkowo partnerka Dawida zbudowała świetną relację z jego córką

Reklama

Social media, to jedno ze źródeł, dzięki którym mimo pandemii wiemy co słychać u gwiazd disco polo. Nie bez powodu konta artystów i najbliższych im osób obserwują dziesiątki lub setki tysięcy odbiorców.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!

To doskonała forma komunikowania się widza z artystą i odwrotnie. Kilka dni temu i fani i my mocno zmartwiliśmy się dość niejasnym przekazem płynącym z profilu Joanny, partnerki Dawida Narożnego. Wiele wskazywało na to, że relacja stoi nad przepaścią i wystarczy zrobić jeden krok, by cały związek runął z impetem.

Jednak nic z tych rzeczy. Na całe szczęście i Asia i Dawid, a przede wszystkim ich relacja mają się dobrze, na co wskazują ich instagramowe publikacje.

Spędzają razem dużo czasu i ewidentnie świetnie czują się w swoim towarzystwie. Dodatkowo partnerka Dawida zbudowała świetną relację z jego córką, co również cementuje ten związek!

Życzymy parze jak najmniej zakrętów na życiowej drodze i solidnej więzi mimo różnych niejasności, które przecież mogą przytrafić się każdemu.

Zobacz również: Inny muzyk stanął za strajkującym gwiazdorem disco polo! Chylę czoła - przyznał zarzucając innym przymilanie się!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo w osobistym wyznaniu kierowanym do swojego syna!
  2. Gwiazdor disco polo oburzony atakami! Wziął udział w marszu Niepodległości!
  3. Wokalista disco polo z gitarą podbija serca fanów! To nagranie podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.