Reklama
Polecamy


Reklama

Chwile grozy w życiu artystów disco polo!

2019-10-02T18:06:00+02:00 Chwile grozy w życiu artystów disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/chwile-grozy-w-zyciu-artystow-disco-polo-1569863665.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Jak widać, nietrudno o kolizje i nieprzewidziane sytuacje, jakie mogą się przydarzyć będąc w trasie.

Reklama

Rzeczy martwe potrafią płatać figle w najmniej oczekiwanym momencie. Ostatnio przekonali się o tym panowie Long & Junior. Na szczęście nic, nikomu się nie stało. Obyło się bez poszkodowanych.

Zobacz również: Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!

W branży disco polo los bywa przewrotny. Raz jest się na szczycie hitów, raz na dole. Jednakże panowie z grupy Long & Junior cechuje dobra passa, która nieprzerwalnie trwa.

Do ich największych przebojów należą zdecydowanie utwory zatytułowane „Bądź moją królową” , „Co ja robię” , „Tańcz tańcz tańcz” czy też pożądana „Osiemnastka”. Niedawno w drodze powrotnej z Hamburga miała miejsce nieprzyjemna sytuacja.

Artyści na oficjalnej stronie Facebookowej napisali:
- Niestety nasza podróż z Hamburga skończyła się właśnie w taki sposób  Nie wytrzymała obudowa termostatu i cały płyn chłodniczy wylądował na ziemi  Obecnie transportowani jesteśmy na Polską granicę, skąd Asistance zabierze nas do domu

Zobacz również: Znamy niekwestionowany hit lata DISCO POLO 2020! Ten utwór rozbił bank!Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał i wszystko dobrze się skończyło. Jak widać, nietrudno o kolizje i nieprzewidziane sytuacje, jakie mogą się przydarzyć będąc w trasie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!
  2. Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!
  3. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.