Reklama
Polecamy


Reklama

Chorus – Sex Kaska (O kurde Kaśka) ver. 2017 | NOWOŚĆ

2017-04-07T21:17:27+02:00 Chorus – Sex Kaska (O kurde Kaśka) ver. 2017 | NOWOŚĆ https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/04/Chorus-Sex-Kaska-O-kurde-Kaśka-ver.-2017.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Zespół Chorus zapewne część osób zna bardzo dobrze. To legendarna grupa muzyczna z ogromnym doświadczeniem. Wpisując w serwis YouTube „Zespół Chorus” wyskoczą nam takie utwory jak „Gwiazdy Disco Polo” czy też „Zabawa”.   Jakiś czas temu mogli...

Reklama

Zespół Chorus zapewne część osób zna bardzo dobrze. To legendarna grupa muzyczna z ogromnym doświadczeniem. Wpisując w serwis YouTube „Zespół Chorus” wyskoczą nam takie utwory jak „Gwiazdy Disco Polo” czy też „Zabawa”.

 

Jakiś czas temu mogliście zobaczyć na łamach naszego serwisu teledysk do piosenki pt. „Angelina”, to oczywiście był odświeżany stary przebój tej formacji. Dziś również mamy dla Was hit sprzed wielu lat, ale w zupełnie nowej wersji. Mowa tutaj o piosence pt. „Sex Kaśka (O kurde Kaśka).

 

Zapraszamy Was bardzo serdecznie do wysłuchania.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. PILNE! Gwiazdor disco polo w sytuacji zagrożenia życia! Auto wylądowało w rowie, artysta przestrzega fanów!
  2. Gwiazdy disco polo w hymnie dla zakochanych mężczyzn! Ta piosenka podbije sieć?!
  3. Co za ciało! Niezwykle gorący materiał gwiazdy disco polo rozpala zmysły internautów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.