2023-02-04T08:30:00+01:00 Burza w disco polo?! Znany wokalista Kordian głośno o układach i próbie kradzieży! Teledyski gwiazdora s Kordian wywołał ogromną burzę! Teledyski gwiazdora są blokowane przez telewizje?! Wokalista zapowiada koniec układów! https://disco-polo.info/uploads/news/kordian-wywolal-ogromna-burze-teledyski-gwiazdora-sa-blokowane-przez-telewizje-wokalista-zapowiada-koniec-ukladowjpg.jpg

Burza w disco polo?! Znany wokalista Kordian głośno o układach i próbie kradzieży! Teledyski gwiazdora są blokowane przez telewizje?!

Autor: Adam Begier , 04 Luty 2023  08:30
Burza w disco polo?! Znany wokalista Kordian głośno o układach i próbie kradzieży! Teledyski gwiazdora są blokowane przez telewizje?!
Źródło zdjęć: facebook.com/kordian.cieslik

Kordian wywołał ogromną burzę! Teledyski gwiazdora są blokowane przez telewizje?! Wokalista zapowiada koniec układów!Reklama

  Reklama

  Wacław Cieślik, który w branży disco polo jest określany jako król góralskiego disco polo to bardzo barwna postać. Kordian jest mocno rozpoznawalną gwiazdą tego gatunku muzycznego. Jego social media są przepełnione nowymi treściami, a to gwarantuje, że fani zawsze wiedzą co Kordian planuje, albo co u niego się dzieje. Systematycznie pokazuje nowe produkcje, które biją rekordy popularności.

  Zobacz również: Nowe oblicze hitu: Rompey i ich „W Leonie” w nowej odsłonie

  Popularny wokalista nie boi się pokazywać prawdy i głośno mówić o sprawach, które jego dotyczą i otaczają. Ostatnio pokazał mnóstwo komentarzy na temat jego braku występu na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Sam Kordian napisał, że kolejny raz wygrywają układy i m.in. dlatego nie pojawia się na tego typu imprezach.

  To jednak nie koniec burzy medialnej wokół Kordiana. W listopadzie 2022 roku został zaproszony na wywiad, który został pokazany przez "Kopalnię sukcesu". Bardzo szczery wywiad spowodował, że o wokaliście disco polo będzie bardzo głośno.

  To są pieprzone układy! Kordian ostro o telewizjach

  Reklama

  Podczas rozmowy Kordian wyznał, że od dłuższego czasu jest blokowany w stacjach telewizyjnych. Twierdzi, że celowo nie są emitowane jego teledyski, ale mimo wszystko jego teledysku cieszą się ogromną popularnością na YouTube.

  "Jestem przykładem, że nie jestem w telewizji, a można grać mnóstwo koncertów".

  Wacław zdradził, że jest pewna osoba, która blokuje go, ale na szczęście ma to niebawem się skończy. 

  Oprócz tego Kordian miał problem z nazwą. Ktoś próbował zgłosić do urzędu nazwę "Kordian" na szczęście nie opłacili obowiązkowej opłaty za ten ruch. Nazwa "Kordian" została odzyskana i należy do Wacława Cieślika. 

  Co sądzicie o tej sytuacji? Dajcie znać w komentarzu!

  Reklama

  Kordian - GÓRALECZKA JAK ZE SNU

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. To koniec disco polo? Rewolucja w Telewizji Polskiej: Nowy Dyrektor odkrywa nieprawidłowości i zapowiada zmiany!
  2. Niezapomniany koncert z zespołem Effect w klubie Explosion! Już 17 lutego w Warszawie!
  3. Top Girls w nowym składzie elektryzują scenę disco polo! Ich najnowsze wykonanie hitu 'Mleczko' na żywo w klubach zachwyca fanów.
  4. Mega Premiera: 'Panna Agnieszka' – Nowy Hit Bartosza Jagielskiego
  5. Fani disco polo w rozpaczy! Śmierć ikony disco polo wstrząsnęła branżą muzyczną!
  6. Sukces zespołu Bayera! Ich nowy hit "Kocha się raz" zdobywa Polskę – Zobacz, dlaczego wszyscy go uwielbiają!
  7. Mariusz Cierpikowski z Voyager Music świętuje 50. urodziny w wyjątkowym stylu | ZDJĘCIA
  8. Paniera i gorąca premiera 'Serce Moje Kradnie' – Nowe Oblicze disco polo

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie