2021-07-07T09:43:00+02:00 Brawurowy występ Milano podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki! Gwiazdorzy disco polo skradli całe show! https://disco-polo.info/uploads/news/brawurowy-wystep-milano-podczas-wakacyjnej-trasy-dwojki-gwiazdorzy-disco-polo-skradli-cale-show-2jpg.jpg

Brawurowy występ Milano podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki! Gwiazdorzy disco polo skradli całe show!

Redakcja , 07 Lipiec 2021  09:43
Brawurowy występ Milano podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki! Gwiazdorzy disco polo skradli całe show!
Źródło zdjęć: fot. AKPA

Zespół pojawił się w poszerzonym składzie, w którym nie zabrakło żywego bandu, a także skrzypiec


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Zespół pojawił się w poszerzonym składzie, w którym nie zabrakło żywego bandu, a także skrzypiec!

Zobacz również: Nowa wokalistka wkracza na scenę disco polo! Czym zdeklasuje konkurencje gwiazda o pseudonimie Adriana?!

LEGENDARNA GRUPA MILANO SKARDŁA TELEWIZYJNE SHOW 

Cała Polska tęskniła za wielkimi koncertami, które co roku pojawiały się w dużych stacjach telewizyjnych. Cierpliwość fanów disco polo została nagrodzona, bowiem imprezy powróciły ze zdwojoną siłą!

Milano to popularny zespół disco polo, który na swoim koncie ma takie hity jak: “Największe serce”, “Serce to nie sługa”, czy “Bajka”. Bez piosenek chłopaków nie może odbyć się żadna szanująca się impreza!

Za nami już druga odsłona popularnej “Wakacyjnej Trasy Dwójki”, która tym razem zawitała do Żywca! W tamtejszym amfiteatrze pojawiła się cała plejada polskich gwiazd, wśród których oczywiście nie mogło zabraknąć przedstawicieli disco polo!

Reklama

WIELKIE PRZEBOJE DISCO POLO GRUPY MILANO

Jednym z występów, które bez wątpienia najdłużej zostaną widzom w pamięci był mini recital zespołu Milano! Mirek Trzciński i jego ekipa wykonali swoje największe hity, które porwały publiczność do tańca! Nie mogło zabraknąć zatem takich muzycznych pewniaków jak: “Największe serce”, czy “O Tobie kochana”. I chociaż na żywieckiej scenie gościło sporo artystów, to jednak Milano spowodowało największy entuzjazm widzów! Artyści skradli całe show!

Milano po raz kolejny zaskoczyło swoich wielbicieli. Zespół pojawił się w poszerzonym składzie, w którym nie zabrakło żywego bandu, a także skrzypiec! W takiej odsłonie fani jeszcze swoich ulubieńców nigdy nie widzieli!

Organizatorzy już zapraszają na kolejny koncert “Wakacyjnej Trasy Dwójki”, który odbędzie się 10 lipca w Świnoujściu. Tam również nie zabraknie silnej ekipy gwiazd disco polo! Tego nie można przegapić!

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo przyłapana w nietypowej dla niej sytuacji! Czy gwiazda przebranżowi się dla nowej pasji?!

Reklama

Milano - Serce nie sługa | Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 | Żywiec

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Milano - Serce nie sługa | Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 | Żywiec
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Wielki hit legendarnej formacji Milano odświeżony przez znanego wokalistę! Jak brzmi teraz przebój sprzed lat?! Fani zachwyceni!
  2. 20 milionów na koncie znanych gwiazd disco polo! Defis, MiłyPan i Bogdan Borowski zostawili konkurencję daleko w tyle!
  3. Wszyscy mu zazdroszczą! Wielkie osiągnięcie Zenona Martyniuka! Nikt nie może pochwalić się takim sukcesem!
  4. Magdalena Naroża Piękni i Młodzi zachwyca odsłoniętym ciałem! Lawina komentarzy w sieci! Internauci zachwyceni Jej figurą!
  5. Kuba Urbański - Playboys świętuje narodziny dziecka! Gwiazdor disco polo opija 'Pępkowe'!
  6. Emilia Sanecka i Zenon Martyniuk w duecie?! Gwiazda Daj to Głośniej zachwycona Królem disco polo!
  7. Marek Tywończuk - Model MT powrócił na scenę! Legendarny artysta disco polo wykonał swój nieśmiertelny przebój w telewizji! Pamiętasz ten utwór?!
  8. Marcin Miller Boys - dołączy do Reprezentacji Polski i zagra u boku Roberta Lewandowskiego?! Szokujący wpis gwiazdora disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami