Reklama
Polecamy


Reklama

Brawo! Magda Narożna zamknęła usta hejterom! Teraz nikt jej nie zarzuci gwieździe disco polo oszustwa!

2020-04-23T21:08:00+02:00 Brawo! Magda Narożna zamknęła usta hejterom! Teraz nikt jej nie zarzuci gwieździe disco polo oszustwa! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/piekna-i-mloda-magda-narozna-zaskakuje-fanow-disco-polo-swoim-wykonaniem-wielkiego-hitu-1587545661.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama


Życie gwiazd

Magda Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi dodała do sieci nagranie, w którym śpiewa piosenkę pt. „Szampan” i co najistotniejsze, radzi sobie

Reklama

Coraz częściej przekonujemy się jak wielkie umiejętności wokalne posiadają gwiazdy disco polo. Choć wiele mówiło się o stosowaniu autotune’a, który ponoć jest jedynym autorem dobrego brzmienia głosu artystów, to pojedyncze występy na żywo, zaprzeczają jakoby miała być to prawda.

Zobacz również: Helena Vondrackova u boku Marcina Millera! Gwiazdor disco polo zaśpiewał z artystką jej wielki przebój!

Magda Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi dodała do sieci nagranie, w którym śpiewa piosenkę pt. „Szampan” i co najistotniejsze, radzi sobie doskonale! Wiemy, że największą zaletą jest charyzma i sceniczna zdolność poderwania publiczności do zabawy, ale z pewnością nie można powiedzieć, że to jedyne plusy, które możemy zapisać po stronie gwiazdy z irokezem na głowie.

Magda jednym wystąpieniem zamknęła usta krytykom twórców disco polo i pokazała, że w nieco innym repertuarze również może pochwalić się doskonałym wykonaniem. Oby jednak nie wpłynęło to na zmianę twórczego frontu zespołu Piękni i Młodzi.

Chcemy mieć tę zdolną trójkę w gatunku disco polo i nie wyobrażamy sobie by doszło do muzycznej zdrady w tym przypadku.

A Wam jak podoba się wykonanie Magdy?

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Helena Vondrackova u boku Marcina Millera! Gwiazdor disco polo zaśpiewał z artystką jej wielki przebój!
  2. Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!
  3. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.