2021-05-01T12:38:00+02:00 Branża disco polo świętuje! To już pewne - Powracają wesela! https://disco-polo.info/uploads/news/branza-disco-polo-swietuje-wesela-czas-startjpg.jpg

Branża disco polo świętuje! To już pewne - Powracają wesela!

Redakcja , 01 Maj 2021  12:38
Branża disco polo świętuje! To już pewne - Powracają wesela!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Już od 15 maja dopuszczona zostanie możliwość organizacji przyjęć weselnych

Reklama

Po bardzo długim okresie oczekiwania rząd zdecydował się na poluzowanie obostrzeń w branży weselnej. Jest to świetna wiadomość zarówno dla zespołów disco polo i słuchaczy, którzy są spragnieni zabaw do białego rana.

Zobacz również: Cudowna i niezwykle kusząca wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi! Gwiazda zachwyciła piękną suknią! W sieci zawrzało!

Co wynika z informacji? Już od 15 maja dopuszczona zostanie możliwość organizacji przyjęć weselnych do 25 osób w warunkach plenerowych. Natomiast od 29 maja limit osób zostanie zwiększony do 50 osób oraz będzie możliwość organizacji wesela wewnątrz lokalu. Świetna informacja pobudziła branżę disco polo do wytężonych działań.

Zespoły mimo obostrzeń i braku koncertów cały czas pracowali nad nowymi produkcjami. Organizowano koncerty online, aby publiczność nie zapomniała o swoich idolach. Powoli jednak możemy o tym zapominać. Miejmy nadzieję, że możliwość organizacji przyjęć weselnych to pierwszy krok powrotu do normalności.

Reklama

Każdy z nas marzy o pójściu na koncert i szalonej zabawie przy tanecznych rytmach muzyki dance. Na ten moment możemy przywołać słowa piosenki „Nie daj życiu się” zespołu After Party, które rozbudzają w nas pozytywne wibracje i motywują do działania. Już niedługo wrócimy na roztańczone parkiety!

Nogi same rwą się do tańca!

Zobacz również: Cudowna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! Wygląda przepięknie! Co za widok!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Najlepsze Hity Disco Polo - Wiązanka by Disco-Polo.info
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielkie zmiany w popularnym girlsbandzie disco polo! Uwielbiana artystka opuściła zespół! Jest w ciąży!
  2. Śliczna i niezwykle seksowna artystka disco polo odsłania karty! Ten rok będzie należał do niej!
  3. Magdalena Narożna pokazała się bez makijażu! Fani przecierają oczy ze zdumienia! 'Pani kobiecość nie zna granic'
  4. Ważne oświadczenie organizatorów Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Czy w tym roku fani będą mogli pobawić się przy ulubionych przebojach disco polo?!
  5. Gorące zdjęcia z wakacji wokalistki disco polo! Gwiazda wybrała słoneczną Ibizę! Wygląda przepięknie!
  6. Zaręczyny w rytmach disco polo! Znany zespół stworzył hit, przy którym panowie mogą oświadczyć się swojej drugiej połówce!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami