Blondi zapowiada nowość "Paparara". To strzał w dziesiątkę?

Blondi zapowiada nowość

Na planie teledysku do "Paparara" pojawiła się Bikini, a ekipa Short Film Teledyski zadbała o wyjątkowy klimat. Blondi zdradziła, że klip będzie sensualny i kobiecy. Zobacz, jak wokalistka disco polo przygotowuje się do premiery.

Zobacz też Wielkanoc 2026 w Club Scorpio. Pudzian Band, Didżej Mietek Raider i Niunio na scenie przez dwa dni świąt new

Reklama

Blondi to wokalistka młodego pokolenia disco polo, która coraz śmielej rozwija swoją karierę. Jej wcześniejsze piosenki, takie jak „Dla Ciebie” czy duet z Marcinem Millerem „Uzależniłaś mnie”, zdobyły uznanie wśród słuchaczy muzyki tanecznej. Artystka stawia na oryginalne brzmienie i dopracowane teledyski, dzięki czemu zyskała rozpoznawalny styl.

Blondi z premierą „Paparara”. Nowy singiel trafił do sieci! To hit? Warto przeczytać: Blondi z premierą „Paparara”. Nowy singiel trafił do sieci! To hit?

Każdy jej klip to osobna historia – pełna emocji, energii i kobiecości. Blondi podkreśla, że muzyka to dla niej nie tylko praca, ale sposób na pokazanie siebie i swojej wrażliwości.

Reklama

Blondi i nowy klip "Paparara"

Artystka zapowiedziała premierę swojego najnowszego singla "Paparara". Zdjęcia do klipu zrealizowała ekipa Short Film Teledyski, znana w branży z profesjonalnych produkcji. Od pierwszych godzin pracy na planie panowała wyjątkowo dobra atmosfera.

Na planie teledysku do „Paparara” panowała naprawdę świetna energia. Całość realizowała niezawodna ekipa Short Film Teledyski – pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie, więc praca z nimi to czysta przyjemność – przyznała Blondi.

W klipie pojawili się przyjaciele wokalistki, dzięki czemu efekt końcowy ma być naturalny i pełen luzu.

Reklama

W teledysku wzięli udział moi przyjaciele, co sprawiło, że wszystko było jeszcze bardziej prawdziwe i swobodne – dodała artystka.

Bikini na planie i kobiecy klimat teledysku

Na planie „Paparara” pojawiła się również Bikini, z którą Blondi prywatnie się przyjaźni. To właśnie ich wspólna obecność sprawiła, że produkcja nabrała wyjątkowego, kobiecego charakteru.

Bardzo się cieszę, że mogłyśmy stworzyć to razem. Wyszło sensualnie, kobieco i zmysłowo – zdradziła wokalistka.

W trakcie nagrań ekipę odwiedziła też telewizja Polsat, która przygotowała materiał zza kulis. To zapowiedź, że klip może zyskać spore zainteresowanie jeszcze przed premierą.

Nowy teledysk Blondi ma ukazać się w sieci już wkrótce. Wokalistka zapowiada, że będzie to produkcja inna niż wszystkie, z dopracowanym obrazem i charakterystycznym rytmem.

Blondi „Paparara”. Zobacz przedpremierę nowego singla Natalii Skupiewskiej Zobacz również: Blondi „Paparara”. Zobacz przedpremierę nowego singla Natalii Skupiewskiej
Oglądaj
MARCIN MILLER BOYS & Blondi - Uzależniłaś mnie
Oceń artykuł
❤️ 🔥 😂 😮 👎 36 reakcji
Wyniki głosowania 1 głosów
Który hit disco polo zawsze podkręca imprezę?
Ruda tańczy jak szalona
0 głosów 0%
Ona tańczy dla mnie
0 głosów 0%
Miłość w Zakopanem
0 głosów 0%
1. Mandacik
1 głosów 100%
Łącznie głosów: 1
Data publikacji:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok
Blondi
Blondi

Strona zespołu, artykuły, teledyski i najważniejsze informacje.

Wszystko o Blondi

Blondi - artykuły i teledyski

Najnowsze wiadomości, plotki i materiały video
Blondi - artykuły i teledyski

Najpopularniejsze o Blondi

Najczęściej czytane artykuły

Polecamy