2023-04-14T15:00:00+02:00 Blanka i jej hit „Solo„ to disco polo?! Szczere wyznanie Krystiana Ochmana Czy utwór "Solo" Blanki na Eurowizji to naprawdę disco polo? Krystian Ochman wywołał kontrowersje swoją opinią. Sprawdź, co jeszcze powiedział o propozycji polski https://disco-polo.info/uploads/news/blanka-i-jej-hit-solo-to-disco-polo-szczere-wyznanie-krystiana-ochmanajpg.jpg Disco-Polo.info

Blanka i jej hit „Solo„ to disco polo?! Szczere wyznanie Krystiana Ochmana


Autor: Goliat, 14 Kwiecień 2023  15:00
Źródło zdjęć: AKPA

Czy utwór "Solo" Blanki na Eurowizji to naprawdę disco polo? Krystian Ochman wywołał kontrowersje swoją opinią. Sprawdź, co jeszcze powiedział o propozycji polskiej reprezentantki na konkursie i czy jego słowa rzeczywiście odzwierciedlają rzeczywistość.

Blanka i jej hit „Solo„ to disco polo?! Szczere wyznanie Krystiana Ochmana
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Nowa wersja hitu „Przeleć mnie”! Magik Band i Romeo rozkręcają biesiadne imprezy
  2. Kaspi zaskoczył fanów. Nowość „Mam Taką Moc” podbija YouTube
  3. Premiera; Exces - Nasze Dni i Noce
Reklama

    W maju tego roku Polska będzie reprezentowana na Eurowizji przez Blankę i jej utwór "Solo". W związku z tym wokalistka została zapytana o swoje szanse na zwycięstwo w programie "Onet Rano.", gdzie gościł ubiegłoroczny reprezentant Polski, Krystian Ochman. Ten zajął wówczas 12. miejsce podczas konkursu w Turynie i teraz wypowiedział się na temat tegorocznej propozycji.

    Krystian Ochman zauważył, że utwór "Solo" Blanka jest dla niego bliżej disco polo niż typowej piosenki eurowizyjnej. Mimo to, wokalista podkreślił, że jest pozytywnie nastawiony do występu swojej następczyni na konkursie i kibicuje jej. Ochman wyznał także, że utwór Blanki wpada mu w ucho i jest bardzo chwytliwy.

    Porównanie "Solo" Blanki do disco polo

    Ochman porównał "Solo" do muzyki disco polo, co wzbudziło pewną kontrowersję wśród fanów Eurowizji i Blanki. Warto jednak zauważyć, że to tylko subiektywna opinia artysty i nie powinna wpłynąć na ostateczną ocenę utworu przez jurorów i widzów.

    Krystian Ochman zwrócił także uwagę na specyficzną manierę, z jaką Blanka śpiewa w swoim utworze "Solo". W sieci pojawiły się już filmiki, na których słuchacze Blanki imitują jej charakterystyczny sposób śpiewania słowa "baby". Ochman porównał go do stylu wokalistek z USA.

    Reklama

    Krystian Ochman wypowiedział się również na temat pozostałych uczestników preselekcji. Według niego Jann miał swój styl i spoko utwór, ale mógłby dać z siebie więcej. Dominik Dudek natomiast miał "mega przyjemny do słuchania" utwór, który w przypadku wyjazdu na Eurowizję wymagałby zmiany choreografii.

    Warto podkreślić, że opinia Krystiana Ochmana nie jest jedyną i ostateczną oceną tegorocznego reprezentanta Polski na Eurowizji. Blanka ma swoich fanów i zwolenników, którzy wierzą w jej sukces na konkursie. Tym bardziej, że utwór "Solo" zdobył już popularność w Polsce i za granicą.

    Krystian Ochman porównał utwór "Solo" Blanki do muzyki disco polo, co wywołało spore kontrowersje wśród fanów Eurowizji i w większości nie spotkało się z aprobatą. Niemniej jednak, opinia Krystiana Ochmana jest subiektywna i nie powinna mieć wpływu na ocenę utworu przez jurorów i widzów Eurowizji. Warto zauważyć, że Blanka ma swoich zwolenników i wierzą w jej sukces na konkursie. Ostateczna ocena "Solo" zależy od gustu i preferencji słuchaczy, którzy zdecydują o wyniku konkursu.

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Wiemy, gdzie Polsat zrobi kolejnego Sylwester?! Miejsce może zaskakiwać!
    2. Pilne! Z ostatniej chwili! Wielki pożar w klubie Mega Music Wilga | VIDEO
    3. Kordian numerem jeden? „Bida w Kraju” hitem disco polo – imponujący wynik
    4. Karina Opyrchał zachwyca! „Ostatnia Noc” to taneczny hit z orientalnym klimatem
    5. Kokardeczka na szczycie! To musiało się zdarzyć! Babka i Suchar świętują!
    6. Dramatyczne zdjęcia po pożarze klubu disco polo Mega Music Wilga! Zobaczcie | FOTO
    7. Premiera: Amant z nową piosenką „Ty i ja”
    8. Jacaro z romantycznym hitem na Walentynki. Premiera piosenki „Kocham Cię” poruszyła fanów
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły