2021-07-06T20:18:00+02:00 Błagalny wpis gwiazdy disco polo! Justyny Lubas – Top Girls walczy o życie chorego dziecka! Artystka prosi https://disco-polo.info/uploads/news/blagalny-apel-justyny-lubas---top-girls-gwiazda-disco-polo-walczy-ze-smierciajpg.jpg

Błagalny wpis gwiazdy disco polo! Justyny Lubas – Top Girls walczy o życie chorego dziecka! Artystka prosi o pomoc!

Redakcja , 06 Lipiec 2021  20:18
Błagalny wpis gwiazdy disco polo! Justyny Lubas – Top Girls walczy o życie chorego dziecka! Artystka prosi o pomoc!
Źródło zdjęć: instagram.com/justi_topgirls_officialprofil/

Justyna Lubas wystosowała niezwykle emocjonujący apel, który chwycił jej fanów za serce! Artystka disco polo prosi o pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie chorego dziecka!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Gwiazdy disco polo to ludzie o złotych sercach. Wielu z nich nie potrafi przejść obojętnie wobec ludzkiej krzywdy. Zwłaszcza jeśli tragedia dotyczy małych dzieci. Wtedy sytuacja staje się jeszcze bardziej dramatyczna!

Zobacz również: Gorąca nowość zespołu Avangarde podbija sieć! To nowy hit disco polo tegorocznego karnawału?!

JUSTYNA LUBAS TOP GIRLS WALCZY O ŻYCIE CHOREGO DZIECKA 

Justyna Lubas to popularna wokalistka żeńskiego trio Top Girls. Dziewczyny są obecnie jednym z najpopularniejszych zespołów disco polo. Przyczyniło się do tego spore grono hitów, które artystki mają na swoim koncie. Nie ma przecież osoby, która nie znałaby takich kawałków jak: “Mleczko”, “To skomplikowane”, czy “Jakbyś mnie zechciał”.

Justyna Lubas w swoich mediach społecznościowych wystosowała niezwykle emocjonujący apel, który chwycił jej fanów za serce! Artystka disco polo prosi o pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie chorego dziecka! To niezwykły gest! “Topka” jest dziewczyną o wielkim sercu!

Reklama

MOI KOCHANI FANI

SERDUSZKO KUBUSIA JEST CORAZ SŁABSZE ZOSTAŁ TYDZIEN ABY UZBIERAĆ POTRZEBNĄ KWOTE ABY GO URATOWAĆ ZWRACAM SIĘ DO WAS Z PROŚBĄ

O UDOSTĘPNIANIE LINKU DO ZBIÓRKI

https://www.siepomaga.pl/ostatni-ratunek-dla-kubusia

PONAD 6 MILIONÓW ZŁOTYCH 

Kubuś to malutki chłopiec, który walczy z chorym sercem. Jedynym ratunkiem dla niego jest droga operacja, którą musi przejść, żeby móc wrócić do zdrowia. Niestety cena zabiegu przekracza możliwości finansowe jego rodziców. Kwota jest niebagatelna! Potrzeba ponad 6 milionów złotych! A czasu zostało naprawdę niewiele!

“Topka” o wielkim sercu ma nadzieję, że jej fani nie tylko hojnie wesprą zbiórkę, ale także udostępnią informację o niej na swoich profilach. Trzeba przecież ratować to dziecko! Nie ma chwili do stracenia!

Zobacz również: Nowa wokalistka wkracza na scenę disco polo! Czym zdeklasuje konkurencje gwiazda o pseudonimie Adriana?!

Reklama

Top Girls - Taniec to rozmowa

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Top Girls - Taniec to rozmowa
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Pudzianowski w produkcji disco polo! Artysta zdradził kulisy swojej nowej produkcji! ZDJĘCIA
  2. Gorąca nowość zespołu Avangarde podbija sieć! To nowy hit disco polo tegorocznego karnawału?!
  3. Marcin Miller Boys - dołączy do Reprezentacji Polski i zagra u boku Roberta Lewandowskiego?! Szokujący wpis gwiazdora disco polo!
  4. Jej wpis wywołał łzy! Popularna wokalistka disco polo szczerze o swoim małżeństwie!
  5. Boginie disco polo?! Cztery urocze wokalistki zapozowały razem do zdjęcia! Artystki szykują niespodziankę?!
  6. Fala krytyki i oskarżeń skierowana w Dawida Narożnego – fani nie mają litości! Gwiazdor stanowczo zareagował '(…) to jest zupełnie niepotrzebne(…)'
  7. Popularny wokalista sięgnął po klasykę gatunku! Kuba Urbański - Playboys odświeżył znany utwór disco polo, który kiedyś nuciła cała Polska!
  8. Nowa muzyczna droga popularnej wokalistki disco polo! Elwira Mejk rozpoczęła właśnie nowy projekt! Fani pod wrażeniem!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami