2023-07-15T20:48:00+02:00 Biesiada Leśna Iława opanowana przez hit "Ona działa na mnie jak"! Zobaczcie nagranie Dawida Naro Biesiada Leśna Iława wzbudza ekscytację, gdy Dawid Narożny i zespół Piękni i Młodzi wykonują przebój "Ona działa na mnie jak". Koncert pełen niezapomnianych e https://disco-polo.info/uploads/news/biesiada-lesna-ilawa-opanowana-przez-hit-ona-dziala-na-mnie-jak-zobaczcie-nagranie-dawida-naroznegojpg.jpg

Biesiada Leśna Iława opanowana przez hit "Ona działa na mnie jak"! Zobaczcie nagranie Dawida Narożnego

Autor: Adam Begier , 15 Lipiec 2023  20:48
Biesiada Leśna Iława opanowana przez hit
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Biesiada Leśna Iława wzbudza ekscytację, gdy Dawid Narożny i zespół Piękni i Młodzi wykonują przebój "Ona działa na mnie jak". Koncert pełen niezapomnianych emocji, który zdobył serca publiczności. Fenomenalny hit, który opanował Polskę.Reklama

  Reklama

  Artysta Dawid Narożny oraz Agbe stworzyli muzyczny fenomen, który wstrząsnął Polską! Ich utwór "Ona działa na mnie jak" zdobył ponad 22 miliony odtworzeń i stał się prawdziwym hitem. Ostatnio Narożny odbył wiele koncertów z zespołem Piękni i Młodzi, a jedno z nich miało miejsce na Biesiadzie Leśnej w Iławie. Co się tam działo? Przekonajcie się sami, obejrzyjcie nagranie!

  Szaleństwo na koncercie Biesiady Leśnej

  Biesiada Leśna Iława to jedno z największych muzycznych wydarzeń w Polsce. Co roku w okresie latnim kilka tysięcy fanów muzyki zgromadza się w tym malowniczym miejscu, by celebrować artystyczną atmosferę i wspólnie śpiewać ulubione przeboje. Tym razem to wydarzenie przybrało wyjątkowy obrót, gdy na scenie pojawił się Dawid Narożny.

  Dawid Narożny - gwiazda wieczoru

  Dawid Narożny, znany przede wszystkim jako wokalista zespołu Piękni i Młodzi, zdobył serca milionów słuchaczy swoim wyjątkowym głosem i charyzmą. Jego najnowszy singiel "Ona działa na mnie jak" stał się prawdziwym przebojem, podbijając listy przebojów i zdobywając popularność wśród fanów muzyki disco polo.

  Hymn miłości dla publiczności

  Podczas występu na Biesiadzie Leśnej Dawid Narożny przygotował specjalną niespodziankę dla zebranych fanów. Gdy rozbrzmiały pierwsze dźwięki jego przebojowego utworu, tłum zgromadzonych zaczął szaleć z radości. Każde słowo, każda nuta była śpiewana z pasją i oddaniem. "Ona działa na mnie jak" okazała się być prawdziwym hymnem miłości dla publiczności.

  Niezapomniane emocje

  Atmosfera koncertu była niewiarygodna. Radosne okrzyki i uniesione ręce w powietrzu towarzyszyły każdemu takcie. Dawid Narożny wraz z zespołem Piękni i Młodzi dostarczyli niezapomnianych emocji i energetycznego show, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich obecnych.

  Fenomen utworu "Ona działa na mnie jak"

  "Ona działa na mnie jak" to utwór, który podbił serca słuchaczy w całej Polsce. Jego pozytywne przesłanie, chwytliwa melodia i znakomite wykonanie sprawiły, że stał się prawdziwym fenomenem muzycznym. Ponad 22 miliony odtworzeń to imponujący wynik, który świadczy o ogromnej popularności tego hitu.

  Polska opanowana utworem "Ona działa na mnie jak"

  Przebój Dawida Narożnego i Agbe dotarł do serc nie tylko fanów muzyki disco, ale także szerokiego grona słuchaczy różnych gatunków muzycznych. "Ona działa na mnie jak" podbijała polskie stacje radiowe, a także była obecna w playlistach na platformach streamingowych. To świadczy o tym, że utwór przekroczył granice gatunkowe i zjednał sobie szerokie grono sympatyków.

  Historia utworu "Ona działa na mnie jak" na Biesiadzie Leśnej Iława to tylko jeden z przykładów, jak muzyka potrafi zjednoczyć ludzi i wywołać niezapomniane emocje. Jej siła sprawia, że chwile spędzone na koncertach stają się magiczne, a artyści mają okazję podzielić się swoją pasją i talentem z wiernymi fanami.

  Reklama

  Piękni i Młodzi Dawid Narożny x AGBE - Ona działa na mnie jak

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mega premiera: Swinger - Ta dziewczyna
  2. "Dlatego dziś" w klubowym wydaniu: Eratox i Czarnik - PREMIERA
  3. Mega premiera: Power Play - Bez snu! Taneczna nowość disco polo
  4. ZGŁOŚ SIĘ! Marzysz o karierze w disco polo u boku TOPowej gwiazdy DiscoBOYS? To właśnie Twoja szansa!
  5. Spełnij swoje marzenie i ZOSTAŃ GWIAZDĄ disco polo! Zespół Long & Junior organizuje wyjątkowy casting.
  6. Zjawiskowa Klaudia Zielińska kusi odważną stylizacją! Pokazała naprawdę bardzo DUŻO! | ZDJĘCIA!
  7. Kiedy Koncert Disco Polo? Lista wydarzeń!
  8. Iness zdradziła wielką tajemnice - ma siostrę truckerkę! Są jak dwie krople wody?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie