2021-01-19T09:30:00+01:00 Białe szaleństwo Artystki disco polo! Wybrała się w Dolomity, aby nacieszyć się śniegiem? https://disco-polo.info/uploads/news/biale-szalenstwo-artystki-disco-polo-wybrala-sie-w-dolomity-aby-nacieszyc-sie-sniegiem-2jpg.jpg

Białe szaleństwo Artystki disco polo! Wybrała się w Dolomity, aby nacieszyć się śniegiem?

Redakcja , 19 Styczeń 2021  09:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Białe szaleństwo Artystki disco polo! Wybrała się w Dolomity, aby nacieszyć się śniegiem?
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk/

Gwiazda disco polo korzysta z życia i cieszy się zimą. Te widoki zapierają dech w piersiach

Reklama

Artystka disco polo postanowiła maksymalnie wykorzystać obecną porę roku i szaleje na śniegu! Nie zwlekając wskoczyła w odpowiedni strój, zabrała ze sobą niezbędne sprzęty i ruszyła na łono natury! Z kieliszkiem w dłoni i w świetnym towarzystwie podbija Dolomity? Takie widoki zapierają dech w piersi!

Zobacz również: HOT! Monika Chwajoł zdradziła smaczki nowej produkcji! Fani gwiazdy disco polo chcą już premierę!

Mowa o Elwirze Mejk, żywiołowej kobiecie, utalentowanej wokalistce. Artystka tryska energią i nie potrafi usiedzieć w miejscu. Gwiazda postanowiła wykorzystać aurę panującą za oknem i poddała się białemu szaleństwu! Jak napisała na swoim Instagramie:

Dziś tak napadało, że dziecko drzemiące w moim sercu obudziło się̨.

Nic w tym dziwnego, zima w ostatnich latach nie rozpieszcza, zatem gdy już spadnie śnieg, trzeba się cieszyć i korzystać!

Artystka przyznała także, że zwykle zimą jeździ na narty. W tym roku jednak jest to mocno ograniczone, więc pozostał jej kulig! Bez wahania wskoczyła na sanki i przyznała, że obcowanie z naturą daje jej moc szczęścia. Przy okazji znalazła swoje prywatne Dolomity tuż obok domu, wcale zatem nie musiała wyjeżdżać aż w Alpy! Jak sama zapewniła, na tym jednym dniu szaleństwa się nie skończy:

Jutro koniecznie powtórka. Jeśli ktoś chętny, zapraszam.

Jeśli macie okazję, to korzystajcie! Zima może nie potrwać długo!

Zobacz również: Gwiazdy disco polo Topky nagrały nowość 'Bez wad' nawiązującą stylem do filmu Szybcy i Wściekli 'Tokio drift'! Podbiją tym branże?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Mejk - Na Boso
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Przepiękna gwiazda disco polo cała w czerwieni! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi i stopy!
  2. Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!
  3. Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci zachwyceni!
  4. Marcin Miller – Boys pozazdrościł Sławomirowi wielkiego hitu?! Wokalista zaśpiewał 'Miłość w Zakopanem' po swojemu! Jak wyszło?!
  5. Wokalistka popularnej grupy disco polo kusi podczas jesiennego spaceru! Sesja Marleny (Szpilki) w parku zachwyciła fanów!
  6. Znana wokalistka disco polo poszła na całość! Premierowa produkcja Moniki Chwajoł aż kipi namiętnością!
  7. Uwielbiana wokalistka disco polo odświeżyła wizerunek! Mała zmiana zagwarantowała Jej efekt WOW!
  8. Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami