Reklama


Reklama

Bezpardonowy atak na gwiazdę disco polo. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w ogniu krytyki.

2020-06-05T20:30:00+02:00 Bezpardonowy atak na gwiazdę disco polo. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w ogniu krytyki. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/bezpardonowy-atak-na-gwiazde-disco-polo-magda-narozna-w-ogniu-krytyki-1591374687.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama


Życie gwiazd

To już kolejny atak na najbardziej popularną artystkę w branży disco polo. Magdalena Narożna stała się ofiarą wielu osób

Reklama

Gwiazdy disco polo oprócz chwały i oklasków, narażeni są na słowa krytyki i niezadowolenia ze strony dziennikarzy, czy nawet fanów. Każdy ich krok jest śledzony z niezwykłą dokładnością, a najmniejsze potknięcie jest wytykane bez skrupułów.

Zobacz również: Kolejny wokalista disco polo zarażony wirusem! Liczba zakażeń niestety wciąż rośnie!

Niezwykła jest jednak psychiczna odporność artystów na takie zjawiska. Zwykły śmiertelnik mógłby sobie nie poradzić z atakami, które nieraz miały miejsce. Ofiarą „ludzkiego gadania” tym razem została Magda Narożna, śliczna liderka zespołu Piękni i Młodzi.

Wokalistka udostępniła na swoim profilu bardzo urocze zdjęcie z córką. Gabrysia w tym roku przystąpiła do pierwszej Komunii Św i fotografia pochodziła właśnie z tej uroczystości.

Dziennikarzom i niektórym fanom, nie przypadł do gustu strój gwiazdy. Według nich był on zbyt skąpy, szczególnie w górnych partiach...bardziej spostrzegawczy zauważą nawet stanik. Fotografia wzbudziła ogromne emocje, choć wcale nie kipi seksem i nagością. Sensacja zrodziła się znikąd.

To już kolejny atak na najbardziej popularną artystkę w branży disco polo. Pozostaje się jedynie cieszyć, że kultowa postać z naszego gatunku, budzi tak skrajne emocje i zainteresowanie.

To tylko dobrze wróży rozwojowi całego disco polo.

Zobacz również: Koniec roku będzie należał do zespołu Playboys?! Gwiazdy disco polo mają dla fanów nowość!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gorąca premiera od zespołu disco polo! Artysta zdradził co lubi tytułowa bohaterka!
  2. O krok od mega wpadki! Prześliczna gwiazda disco polo pokazała odrobinę za dużo?!
  3. Przepiękna gwiazda ze świata disco polo eksponuje swoje ciało w cudownej kreacji!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.