2021-02-02T15:48:00+01:00 Bezczelne zachowanie! Gwiazdor disco polo ma poważne problemy! https://disco-polo.info/uploads/news/bez-szczelne-zachowanie-gwiazdor-disco-polo-ma-spore-problemyjpg.jpg

Bezczelne zachowanie! Gwiazdor disco polo ma poważne problemy!

Redakcja , 02 Luty 2021  15:48

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Bezczelne zachowanie! Gwiazdor disco polo ma poważne problemy!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Czasem przekraczane są granice do tego stopnia, że pojawiają się problemy, które kończą się zgłoszeniem na policję czy sprawą w sądzie

Reklama

Gwiazdy disco polo bardzo często są atakowane z różnych stron. Jest to cena ogromnej popularności tego gatunku muzycznego i artystów, którzy uprawiają ten gatunek muzyczny.Czasem niestetety przekraczane są granice i pojawiają się problemy, które kończą się zgłoszeniem na policję czy sprawą w sądzie.

Zobacz również: Prześliczna gwiazda disco polo pokazała swoje wdzięki! Uwagę fanów zwraca jej biust!

Dziś na oficlajnym profilu legendarnego zespołu Milano pojawiła się informacja, że wokalista tej formacji Mirek Trzciński został pozbawiony dostępu do swojego konta na Facebooku.

Kochani prywatny Facebook naszego wokalisty jest teraz zablokowany. Dokonano włamania na jego profil Czekamy na odzyskanie dostępu - czytamy na fanpage grupy Milano.

W ostatnim czasie to dość częsty problemy, że znane osoby ze świata disco polo mają problem z mediam społecznościowymi. Grupa Long & Junior jakiś czas temu straciła dostęp do swojego konta na YouTube podobnie jak grupa Drossel. Natomiast dziewczyny z Top Girls mają problem z fake kontami.

To cena popularności muzyków disco polo, którzy wzbudzają bardzo często skrajne emocje. Mamy nadzieję, że lider zespołu Milano - Mirek Trzciński jak najszybciej odzyska dostęp do swojego konta i cała sprawda zostanie szybko zakończona.

Trzymamy kciuki!

Zobacz również: Grupa disco polo idzie po zwycięstwo! Zaskakująca premiera grupy Magik Band podbija internet!

 

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Milano & BajorekD - To moje miasto
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczna gwiazdeczka disco polo po raz pierwszy pokazała mamę?! Wyglądają jak siostry!
  2. Znany zespół disco polo zmienił skład! Do grupy dołączyli już nowi artyści! Poznajcie Kubę i Karola!
  3. Marcin Miller Boys z wizytą u mamy! Gwiazdor disco polo zachwyca się smakołykami z Jej kuchni!
  4. Uwielbiany zespół disco polo odebrał wyjątkową nagrodę. Artyści dziękują fanom!
  5. Prześliczna gwiazdeczka disco polo eksponuje cudowne nogi! Kuszące zdjęcie gwiazdy bije rekordy popularności w sieci!
  6. Na to czekał świat disco polo! Gorąca premiera od grupy Defis, MiłegoPana i Bogdana Borowskiego jest już dostępna! Artyści przenieśli fanów do 1995 roku!
  7. Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!
  8. Marcin Miller – Boys pozazdrościł Sławomirowi wielkiego hitu?! Wokalista zaśpiewał 'Miłość w Zakopanem' po swojemu! Jak wyszło?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami