Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-02T15:48:00+01:00 Bezczelne zachowanie! Gwiazdor disco polo ma poważne problemy! https://disco-polo.info/uploads/news/bez-szczelne-zachowanie-gwiazdor-disco-polo-ma-spore-problemyjpg.jpg
Reklama

Bezczelne zachowanie! Gwiazdor disco polo ma poważne problemy!

Redakcja , 02 Luty 2021  15:48
Bezczelne zachowanie! Gwiazdor disco polo ma poważne problemy!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Czasem przekraczane są granice do tego stopnia, że pojawiają się problemy, które kończą się zgłoszeniem na policję czy sprawą w sądzie

Reklama

Gwiazdy disco polo bardzo często są atakowane z różnych stron. Jest to cena ogromnej popularności tego gatunku muzycznego i artystów, którzy uprawiają ten gatunek muzyczny.Czasem niestetety przekraczane są granice i pojawiają się problemy, które kończą się zgłoszeniem na policję czy sprawą w sądzie.

Zobacz również: Rewolucja w disco polo?! Piękna kobieta w ogniu chwalebnych treści!

Dziś na oficlajnym profilu legendarnego zespołu Milano pojawiła się informacja, że wokalista tej formacji Mirek Trzciński został pozbawiony dostępu do swojego konta na Facebooku.

Kochani prywatny Facebook naszego wokalisty jest teraz zablokowany. Dokonano włamania na jego profil Czekamy na odzyskanie dostępu - czytamy na fanpage grupy Milano.

W ostatnim czasie to dość częsty problemy, że znane osoby ze świata disco polo mają problem z mediam społecznościowymi. Grupa Long & Junior jakiś czas temu straciła dostęp do swojego konta na YouTube podobnie jak grupa Drossel. Natomiast dziewczyny z Top Girls mają problem z fake kontami.

To cena popularności muzyków disco polo, którzy wzbudzają bardzo często skrajne emocje. Mamy nadzieję, że lider zespołu Milano - Mirek Trzciński jak najszybciej odzyska dostęp do swojego konta i cała sprawda zostanie szybko zakończona.

Trzymamy kciuki!

Zobacz również: Magda Narożna najlepszą uczestniczką Twoja Twarz Brzmi Znajomo?! Królowa disco polo oczarowała jurorów!

 

Reklama
Zobacz teledysk: Milano & BajorekD - To moje miasto
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Ta śmierć wstrząsnęła całą Polską. Sławomir z żoną żegna legendę!
  2. Wielki hit grupy Classic w całkiem nowej odsłonie! To prawdziwy hit disco polo na lata?!
  3. Sesja Emilki z Daj to Glośniej powala na kolana! Wokalistka wyrosła na prawdziwą liderkę polskiej sceny disco polo?!
  4. Gorący i ponętny biust w zimowej scenerii. Gwiazda disco polo stawia czoła zimie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej