Reklama


Reklama

Bayera ze znakomitą premierą! Świat disco polo oczarowany!

2018-12-03T17:55:00+01:00 Bayera ze znakomitą premierą! Świat disco polo oczarowany! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/bayera-ze-znakomita-premiera-swiat-disco-polo-oczarowany-1543580864.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Koniecznie posłuchajcie nowości!

Reklama

Muzyka disco polo przeżywa swój najlepszy okres w historii. Młode pokolenie artystów disco polo z pewnością przyczyniło się do takiego stanu rzeczy. Jednym z zespołów, który przyczynił się do rozwoju muzyki disco polo jest formacja Bayera.

Radek i spółka jakiś czas temu przygotowali utwór pt. "Obrączki szczerozłote". Piosenka okazała się wielkim sukcesem. Licznik w serwisie YouTube pokazuje ponad 13 milionów wyświetleń. To jeden z najlepszych wyników w świecie disco polo w tym roku.

Zobacz również: Nowy energetyzujący przebój od Sławomira! Gwiazdor Rock Polo wzbije się z tą premierą na sam szczyt?!

Dziś prezentujemy Wam nową wersję piosenki pt. "Obrączki szczerozłote". Rewelacyjna propozycja od Loki, który spowodował, że utwór otrzymał zupełnie innych charakter.

Posłuchajcie koniecznie całości.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Premiera od zespołu Top Girls pt. "To skomplikowane" jest już dostępna w sieci!
  2. Zmysłowe zdjęcie wokalistki disco polo prosto z łóżka! Co za ciało!
  3. Angelika z Top Girls na randce?! Wokalistka disco polo zaskoczyła wyjątkowym towarzystwem!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.