2019-05-31T15:30:00+02:00 Bayera podbije rynek disco polo?! Zobaczcie nowość zrealizowaną w Hiszpanii! Co za widoki! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/05/bayera-podbije-rynek-disco-polo-zobaczcie-nowosc-zrealizowana-w-hiszpanii-co-za-widoki-1559252909.png

Bayera podbije rynek disco polo?! Zobaczcie nowość zrealizowaną w Hiszpanii! Co za widoki!

Redakcja , 31 Maj 2019  15:30
Bayera podbije rynek disco polo?! Zobaczcie nowość zrealizowaną w Hiszpanii! Co za widoki!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Artyści disco polo stawiają wysoko poprzeczkę. Grupa Bayera wyleciała do przepięknej Hiszpanii nagrać klip. Video trafiło już do sieci

Reklama

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich tygodni ujrzała światło dzienne. Odpowiada za nią Bayera - młoda formacja disco polo, która jak zwykle postawiła na jakość. Grupa w celu zrealizowania materiału udała się na przepiękną Majorkę. 

Zobacz również: Artystka disco polo na ustach wszystkich! Zjawiskowa piękność odsłoniła swoje idealne ciało!

Klimat Hiszpanii z pewnością spodoba się niejednemu odbiorcy! Piękne kobiety, wspaniała sceneria i jacht - Bayera zawarł w swojej produkcji pt. "Popłyniemy" wszystko co najlepsze. Oprócz tanecznego brzmienia internauci mogą nacieszyć oczy pięknymi krajobrazami i scenami, które idealnie oddają klimat Majorki. 

Pierwsze ujęcia do nowego teledysku zostały zrealizowane w mieście. Sceny kręcono również na plaży i bogato wyposażonym jachcie. 

Za muzykę i słowa nowej piosenki odpowiadają Radosław Kudelski oraz Michał Winiecki, który odpowiada również za aranżację i wspólnie z Arthur Indrikovs za Mix i Mastering.

Grupa do realizacji teledysku po raz kolejny zaprosiła ekipę Allinteractive Films, która w ostatnim czasie jest skarbnicą oryginalnych filmów. To właśnie spod ich ręki wyszło wiele hitowych produkcji, które w ostatnim czasie podbijają listy przebojów. Czy ta nowość również okaże się hitowa? 

Miłego oglądania - zachęca zespół Bayera, twórca takich przebojów jak "Obrączki szczerozłote", "Wyjątkowa miłość" czy "Zakochany Chłopak".

Zobacz również: Wzruszające fotki Magdaleny Narożnej z córką! Gwiazda disco polo otoczyła Ją wielką miłością!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Znany duet disco polo powraca z nowym hitem?! Zakochani wniebowzięci! Klip powstał w Dąbrowicach!
  2. Historyczna chwila w disco polo! Znany zespół nagrał duet z przepiękną światową gwiazdą pop!
  3. Takie młode, a już są milionerkami! Niebywały sukces pięknych wokalistek disco polo!
  4. Artystka disco polo na ustach wszystkich! Zjawiskowa piękność odsłoniła swoje idealne ciało!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama