Reklama
Polecamy


Reklama

Bartosz Jagielski twórcą nowego hitu disco polo?! Szalona Nastolatka podbija już sieć!

2020-03-10T10:30:00+01:00 Bartosz Jagielski twórcą nowego hitu disco polo?! Szalona Nastolatka podbija już sieć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/bartosz-jagielski-szalona-nastolatka-1583771878.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Bartosz Jagielski ma w swoim głosie coś niesamowitego, co przyciąga uwagę odbiorców. Młody artysta na rynku muzycznym jest już od dobrych 5 lat

Reklama

Przystojny i ambitny wokalista disco polo zaskakuje branżę disco polo. Mowa o Bartoszu Jagielskim, który w branży disco polo zasłynął z nietuzinkowych propozycji. 

Zobacz również: PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!

Do tych najlepszych utworów od Bartka Jagielskiego zaliczają się między innymi kawałki pod tytułem „Diablica” , „Chcę byś była tylko moja” i oczywiście „Jedna z gwiazd” , „szatynka”.

Bartosz Jagielski ma w swoim głosie coś niesamowitego, co przyciąga uwagę odbiorców. Młody artysta na rynku muzycznym jest już od dobrych 5 lat.

Po genialnym debiucie zatytułowanym „Diablica” nie spoczął na laurach, tylko skupił się na tworzeniu kolejnych propozycji, które okazały się fenomenalne. Tym razem Bartosz Jagielski postanowił nagrać piosenkę, z którą na pewno utożsamią się piękne i szalone nastolatki.

O jednej jest mowa w tytule – „Szalona nastolatka”. Pomysłowy teledysk w formie lirycs wideo jest idealnym dopełnieniem do całego utworu. Być może wokaliście udało się stworzyć nowość, która już niedługo zacznie podbijać klubowe parkiety, jak i największe radiowe stacje.

Czy „Szalona nastolatka” od Bartka Jagielskiego skradła już wasze serca?

Zobacz również: Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!
  2. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!
  3. Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.