Reklama


Reklama

Bartosz Jagielski twórcą nowego hitu disco polo?! Szalona Nastolatka podbija już sieć!

2020-03-10T10:30:00+01:00 Bartosz Jagielski twórcą nowego hitu disco polo?! Szalona Nastolatka podbija już sieć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/bartosz-jagielski-szalona-nastolatka-1583771878.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Bartosz Jagielski ma w swoim głosie coś niesamowitego, co przyciąga uwagę odbiorców. Młody artysta na rynku muzycznym jest już od dobrych 5 lat

Reklama

Przystojny i ambitny wokalista disco polo zaskakuje branżę disco polo. Mowa o Bartoszu Jagielskim, który w branży disco polo zasłynął z nietuzinkowych propozycji. 

Zobacz również: Disco Polo w cygańskich klimatach podbija sieć! Czy to nowy przebój muzyki tanecznej?!

Do tych najlepszych utworów od Bartka Jagielskiego zaliczają się między innymi kawałki pod tytułem „Diablica” , „Chcę byś była tylko moja” i oczywiście „Jedna z gwiazd” , „szatynka”.

Bartosz Jagielski ma w swoim głosie coś niesamowitego, co przyciąga uwagę odbiorców. Młody artysta na rynku muzycznym jest już od dobrych 5 lat.

Po genialnym debiucie zatytułowanym „Diablica” nie spoczął na laurach, tylko skupił się na tworzeniu kolejnych propozycji, które okazały się fenomenalne. Tym razem Bartosz Jagielski postanowił nagrać piosenkę, z którą na pewno utożsamią się piękne i szalone nastolatki.

O jednej jest mowa w tytule – „Szalona nastolatka”. Pomysłowy teledysk w formie lirycs wideo jest idealnym dopełnieniem do całego utworu. Być może wokaliście udało się stworzyć nowość, która już niedługo zacznie podbijać klubowe parkiety, jak i największe radiowe stacje.

Czy „Szalona nastolatka” od Bartka Jagielskiego skradła już wasze serca?

Zobacz również: Wokalistka disco polo w centrum zainteresowania Polaków! Wiemy, co zwróciło ich uwagę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego.
  2. Dawid Narożny wziął w tajemnicy ślub?! Gwiazdor disco polo zaskoczył fanów! HOT FOTO!
  3. Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.