2023-03-09T11:13:00+01:00 Bartosz Abramski zapowiada nowy teledysk! Ta produkcja powstała 14 lat temu! W ubiegłym sezonie koncertowym wróciliśmy do grania tego utworu na koncertach. Piosenka sprawdzała się doskonale. Nasi słuchacze namówili mnie, żeby odświeżyć ten utwór https://disco-polo.info/uploads/news/bartosz-abramski-zapowiada-nowy-teledysk-ta-produkcja-powstala-14-lat-temujpg.jpg Disco-Polo.info

Bartosz Abramski zapowiada nowy teledysk! Ta produkcja powstała 14 lat temu!


W ubiegłym sezonie koncertowym wróciliśmy do grania tego utworu na koncertach. Piosenka sprawdzała się doskonale. Nasi słuchacze namówili mnie, żeby odświeżyć ten utwór i nagrać do niego teledysk

Autor: Adam Begier, 09 Marzec 2023  11:13
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Bartosz Abramski zapowiada nowy teledysk! Ta produkcja powstała 14 lat temu!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Karolciaa z nowością pt. "Cambio Dolor"! Posłuchaj przedpremiery!
 2. Koniec z disco polo?! Sylwester w Zakopanem bez "Sylwestra Marzeń": Nowe zasady i pomysły burmistrza
 3. Co za ciało! Roxaok w skąpym bikini: Zobacz gorące zdjęcia z wakacji w Turcji! "Niech ta chwila wiecznie trwa"
Reklama

  Bartosz Abramski realizuje klip do utworu, który będzie połączeniem mocnego clubowo-dancewego brzmienia oraz żywych instrumentów.

  Wokalista Bartosz Abramski swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2007 roku. Kilka lat później, w 2012 roku, wydał debiutancki album zatytułowany „Tam nasze są sny”, z którego trzy single mocno go promowały. W krótkim odstępie czasu, pojawił się teledysk do piosenki „Zapłoną serca dwa”, który w 2014 roku można było usłyszeć w znanym programie telewizji Polsat „Must be the Music”.

  Zobacz również: Fani króla latino w szoku, nie kryją łez! Skolim pokazał wideo z oddziału onkologicznego! VIDEO

  Bartosz Abramski na krążku debiutanckim umieścił utwór „Nie pędź tyle”, który na koncertach przyjmował się bardzo dobrze. Po czternastu latach od publikacji, wokalista zdecydował się na nakręcenie klipu do tej piosenki.

  BARTOSZ ABRAMSKI ODŚWIEŻA HIT SPRZED 14 LAT.

  Już 17 marca na kanale wytwórni Green Star ukaże się teledysk do piosenki „Nie pędź tyle”. Co ciekawe, wersja ta będzie się nieco różnić od oryginału.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Wokalista, w krótkiej rozmowie z naszą redakcją oznajmił:

  - „Nie pędź tyle” to piosenka, którą stworzyłem czternaście lat temu. Fani disco polo, którzy pamiętają moje początki, być może znają pierwszą wersję tej piosenki. Utwór ten pojawił się na moim pierwszym debiutanckim albumie zatytułowanym „Tam nasze są sny” w 2012 roku. W ubiegłym sezonie koncertowym wróciliśmy do grania tego utworu na koncertach. Piosenka sprawdzała się doskonale. Nasi słuchacze namówili mnie, żeby odświeżyć ten utwór i nagrać do niego teledysk. Tym razem to moi słuchacze namówili mnie na ten krok, aby nagrać „Nie pędź tyle” w mega wystrzałowej wersji. Piosenka to połączenie mocnego clubowo-danceowego brzmienia oraz żywych instrumentów, które dodają piosenki nutki biesiadnej. Piosenka mówi o tym, że czasem warto zwolnić w codziennej pogoni, aby znaleźć czas dla miłości i swoich przyjaciół.

  Wokalista po czternastu latach od wydania oryginału, który cieszył się ogromną popularnością postanowił odświeżyć utwór, korzystając tym razem z żywych instrumentów oraz dostosować się do obecnie panujących realiów. Z pewnością nowa odsłona „Nie pędź tyle” zyskując nowe życie ponownie sprawi, że niektórzy fani którzy pamiętają początki Bartosza przeniosą się myślami w tamten okres.

  Ważnym elementem jest jednak klip, który właśnie jest w fazie montażu a jego premiera odbędzie się już za kilka dni. Znacie oryginał? 

  Reklama

  Bartosz Abramski – Razem zmieńmy świat

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Polsat Hit Festiwal 2024 już 24 i 25 maja w Sopocie! Kto wystąpi? Na scenie m.in. Skolim!
  2. Nowy hit Mirage & Yoko: "Malowana Lala" w dancowym brzmieniu! Zobacz przepiękny teledysk!
  3. Dramat gwiazd! Krzysztof Rutkowski ostro "Twoja kariera zakończy się bardzo źle" - Detektyw rusza na pomoc znanemu zespołowi Baciary
  4. Niespodzianka! Gwiazdy disco polo Massive przygotowali NOWOŚĆ "Szkolna LOVE"! TYLKO U NAS!
  5. Gorąca premiera Disco Polo: Freaky Boys & Blondi w utworze "Daj Mi Tylko Noc"
  6. Mr. Adi zaskakuje nowym teledyskiem. Kto wystąpi? Jakie tajemnice skrywa? Premiera już 30 maja!
  7. Top Girls rozgrzały Warszawę do czerwoności! Zobacz Nagranie z ich koncertu gwiazd disco polo! | VIDEO
  8. Mega Premiera: "Złoto" w wykonaniu Skolim, Defis, Zenek Martyniuk, Marcin Miller, MIG, Łobuzy, MiłyPan, Radek Liszewski, Magda Narożna, Sławomir

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie