2016-10-05T19:16:00+02:00 Baflo w „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!” – odcinek 1 | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2016/10/Szalone-Fabryki-Polskiej-Muzyki-Baflo-odcinek-1.jpg

Baflo w „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!” – odcinek 1 | VIDEO

Redakcja , 05 Październik 2016  19:16
Baflo w „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!” – odcinek 1 | VIDEO
Źródło zdjęć:

Ruda z Red Lips wykąpała się w piwie!   W poniedziałkowym odcinku programu „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!” wokalista zespołu Baflo dbał o to, żeby wizyta na Lubelszczyźnie była niezapomniana. Zaproponował Rudej ekstrawagancką kąpiel. Jak się o...


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Ruda z Red Lips wykąpała się w piwie!

 

W poniedziałkowym odcinku programu „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!” wokalista zespołu Baflo dbał o to, żeby wizyta na Lubelszczyźnie była niezapomniana. Zaproponował Rudej ekstrawagancką kąpiel. Jak się okazało, chodziło o wannę wypełnioną piwem w browarze. Niechętna prowadząca program, po długich namowach i zachętach, zdecydowała się na kąpiel – „dobra, ściągam spodnie, proszę nie patrzeć”.

 

Ruda pod wpływem alkoholu prowadzi ciągnik!

 

Już w pierwszym odcinku programu „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!” zobaczyliśmy Joannę Lazer – Rudą z Red Lips, która na samym początku swojego pobytu na Lubelszczyźnie, po porannym piciu domowego wina, pojechała na obiad z członkami zespołu Baflo. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że środkiem lokomocji był ciągnik Jarka, który Joanna prowadziła po raz pierwszy w życiu!

 

Kontrowersyjne wydarzenie na imprezie z Rudą!

 

Rockmeni znani są z kontrowersyjnych pomysłów, od których również nie stroni Ruda z Red Lips! Okazuje się, że gwiazdy disco polo także lubią spontaniczne wybryki! W pierwszym odcinku programu „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!” Ruda z zespołu Red Lips, wraz z członkami zespołu Baflo pomalowała na różowo karawan. Równocześnie zastrzegła, że „ludzie ze wschodu są bardzo wierzący ale mają dystans do życia i śmierci”. Pod wpływem namowy uczestników imprezy zdecydowała się dać koncert na dachu karawanu.

 

Następny odcinek 14.10.2016 o godz.19.00

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller - Boys wygrał walkę z chorobą?! Wiemy, kiedy gwiazdor disco polo wraca na scenę!
  2. Wokalistka disco polo odświeżyła wielki biesiadny hit 'Karolinka'! W jej wykonaniu to prawdziwy majstersztyk?!
  3. Marcin Miller odpowiedział na HEJT w genialny sposób! Gwiazdor opublikował również nazwiska hejterów i ich komentarze!
  4. Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!
  5. Dwoje gigantów disco polo razem! Marcin Miller BOYS i Zenon Martyniuk AKCENT wspólnie ruszyli na podbój zagranicznego rynku!
  6. Gorąca premiera utalentowanej wokalistki disco polo podbija sieć! To produkcja idealna do tańca?!
  7. Uwielbiana wokalistka disco polo kusi odkrytym ciałem! Fani zachwyceni rozebraną gwiazdą disco polo!
  8. Wyjątkowy koncert popularnego girlsbandu 'Szpilki' w jednym z klubów muzycznych. Wokalistki disco polo skradły show!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami