2019-06-03T13:00:00+02:00 Co za widoki! Cudowne i przepiękne kobiety wraz z gorącą premierą disco polo pt. "Balujemy"! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/co-za-widoki-cudowne-i-przepiekne-kobiety-wraz-z-goraca-premiera-disco-polo-pt-balujemy-1559469100.jpg

Co za widoki! Cudowne i przepiękne kobiety wraz z gorącą premierą disco polo pt. "Balujemy"!

Redakcja , 03 Czerwiec 2019  13:00
Co za widoki! Cudowne i przepiękne kobiety wraz z gorącą premierą disco polo pt. "Balujemy"!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Jest na kim oko zawiesić!

Reklama

W świecie disco polo nie brakuje pięknych kobiet, które podbijają serca fanów muzyki tanecznej. W najnowszym utworze zespołu Baflo pojawiły się naprawdę cudowne dziewczyny.

Zobacz również: Dubaj! Znany wokalista disco polo zespołu Classic był blisko wielkiej tragedii! Wszystko działo się na Jego oczach!

Formacja Baflo jest dobrze znana z takich hitów, jak „Jest cool”, „Ja się kręcę” czy też „Nasza miłość” i oczywiście „Ram Pam Pam”. W najnowszej propozycji grupa Baflo postawiła na konkretny początek teledysku ze zniewalającymi niewiastami, które dumnie kroczą i wodzą wzrokiem po odbiorcach. 

Wokalista nie bez powodu wyszedł z takim pomysłem. Nie kryje się z zamiarami i śmiało ogłasza, iż jest czuły, ale tylko na kanapie. Balujemy, więc i całujemy się do rana, aby impreza była udana. Teledysk jest niezwykle kolorowy, a tekst przyjemny w swojej prostocie. Lider formacji Baflo zna się na czarach i swym wdziękiem niejednej pannie zakręcił już w głowie.

Był hit na długie, jesienne wieczory, to teraz przyszedł czas na romantyczną propozycje, owianą letnią miłością i planem na dobrą imprezę. Kawałek „Balujemy” może śmiało startować na miano przeboju 2019 roku.

Czy faktycznie piosenka okaże się być hitem, to zweryfikuje czas i niezastąpiona rzesza fanów muzyki disco polo, która jest bardzo wyczulona i już po pierwszym wysłuchaniu nowych utworów od swoich ulubionych artystów, jest w stanie zweryfikować czy piosenka faktycznie ma w sobie to coś.

Zobacz również: Artystka disco polo na ustach wszystkich! Zjawiskowa piękność odsłoniła swoje idealne ciało!

Jak uważacie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Ta NOWOŚĆ disco polo podbije weselne parkiety?! Fani Kordiana nie mają wątpliwości! Posłuchajcie piosenki!
  2. Piękna gwiazda disco polo kusi seksowną sukienką z wielkim dekoltem! Fanom opadły szczęki!
  3. Wielka premiera grupy Masters! Paweł Jasionowski podbije tą produkcją listy przebojów?!
  4. Uwielbiany gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Artysta schudł 13 kg!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama