Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-06-05T22:08:00+02:00 Auto wokalistki disco polo całkowicie zniszczone! Jest w ciężkim stanie po wypadku! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/auto-wokalistki-disco-polo-calkowicie-zniszczone-jest-w-ciezkim-stanie-po-wypadku-1559686651.jpg
Reklama

Auto wokalistki disco polo całkowicie zniszczone! Jest w ciężkim stanie po wypadku!

Redakcja , 05 Czerwiec 2019  22:08
Auto wokalistki disco polo całkowicie zniszczone! Jest w ciężkim stanie po wypadku!
Źródło zdjęć: Pawel Spychalski photography
Reklama

Czerwiec nie dla wszystkich zaczął się radośnie.

Reklama

Jeden z najgroźniejszych wypadów w świecie disco polo doświadczyła lubiana wokalistka disco polo, Keiti- Katarzyna Pińska. Cudem uniknęła śmierci. Przypomnijmy, iż do zdarzenia doszło na autostradzie A2, dokładnie na 219 km w kierunku Warszawy. Wypadek miał miejsce między Słupcą, a Wrześnią w Wielkopolsce.

Zobacz również: Znakomita produkcja od artystów disco polo.?! Uwaga! Momentami robi się bardzo ponętnie!

Wokalistka disco polo cudem uszła z życiem. Jechała samochodem osobowym, który zderzył się z busem. Jak udało nam się ustalić, przyczyny wypadku będą wyjaśniane. Keiti fizycznie czuje się lepiej, aczkolwiek psychicznie będzie jej się bardzo ciężko podnieść, napisała:

tak wygląda moje auto.. pamiątka po Tacie, która miała być ze mną na zawsze... #piracidrogowi #A2 #zwolnijszkodazycia inni też są na drodze i mają swoje życie i plany na nie... #wypadek #Keiti Cieszę się, że jestem z Wami...

Czerwcowe przeżycia na pewno odbiją piętno na psychice artystki. Wypadkiem zainteresował się serwisy internetowe, gdzie pojawiły się bardzo nieprzychylne komentarze w stronę artystki disco polo, które nie powinny mieć miejsca. Wokalistka dodała kilka słów na swoim Fanpage'u odnośnie komentarzy zamieszczanych pod artykułem: -

W ramach wyjaśnień dla komentatorów z poniższego linku: są świadkowie i pełne ślady mojego pojazdu (zdjęcia ukazują ich część) "Jechałam prawym pasem, bus chcąc wyminąć samochód na lewym pasie wjechał na prawy prosto we mnie z impetem, pop czy mój samochód wpadł na lewy pas i wrócił na prawy. Sprawca przyznał się do winy"

Jestem przygnębiona, komentarzami i oskarżeniami, które niestety nie wpływają pozytywnie na mój stan emocjonalny i psychiczny. Dobrze, że było rano, mały ruch i nikogo ja nie uderzyłam, bo skończyło by się jeszcze gorzej...oraz, że jechałam sama. Moi drodzy, dajcie żyć, wstrzymajcie, pomyślcie i pozwólcie wrócić do zdrowia.

Zobacz również: Wokalistka disco polo wskoczyła na maskę luksusowego auta! Fani w szoku!

Tego życzymy Keiti, aby szybko i w spokoju mogła wrócić do zdrowia, a osobom, które decydują się na niezweryfikowane oskarżenia radzimy zacząć myśleć i nauczyć się empatii.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Magda Narożna niczym różowa landrynka! Znakomita stylizacja gwiazdy disco polo hitem internetu?!
  2. Opadną Wam szczęki! Dawid Narożny zrobił coś niesamowitego. Gwiazdor disco polo zachwycił internautów!
  3. To najpiękniejsza kobieta ze świata disco polo?! Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyca swoim cudownym ciałem i stylizacjami!
  4. Ronnie Ferrari i MiłyPan w duecie! Popularne gwiazdy wydały wspólną nowość pt. "Ruskacz 2"!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej