Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-06-02T21:03:00+02:00 Wokalistka disco polo miała groźny wypadek! Jej auto jest skasowane! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/wokalistka-disco-polo-miala-grozny-wypadek-jej-auto-jest-skasowane-1559502187.jpg
Reklama

Wokalistka disco polo miała groźny wypadek! Jej auto jest skasowane!

Redakcja , 02 Czerwiec 2019  21:03
Wokalistka disco polo miała groźny wypadek! Jej auto jest skasowane!
Źródło zdjęć: materiały prasowe facebook.com/Keiti.oficjalny/
Reklama

Do dramatycznego zdarzenia doszło na trasie do Warszawy, między węzłami Września i Słupca.

Reklama

Fani disco polo ponownie wstrzymali oddech! Kolejna dramatyczna informacja trafiła do sieci i niestety nie jest to żart! Gwiazda muzyki tanecznej miała poważny wypadek. Wokalistka została przetransportowana do Szpitala Powiatowego we Wrześni. Jej auto jest skasowane! 

Zobacz również: Białe szaleństwo Artystki disco polo! Wybrała się w Dolomity, aby nacieszyć się śniegiem?

WOKALISTKA DISCO POLO MIAŁA WYPADEK SAMOCHODOWY!

Dramatyczne informacje trafiły do sieci. Katarzyna Pińska, znana w branży jako Keiti miała wypadek samochodowy. Doszło do niego na trasie do Warszawy, między węzłami Września i Słupca. "Gratuluję wytrawnemu kierowcy z trasy A2 z Poznania do Warszawy, który we mnie wjechał" napisała wokalistka, która poinformowała m.in. o utracie świadomości

"wstrząsienie mózgu, utrata świadomości i szwy na nosie, jestem obolała....auto do kasacji - pamiątka po Tacie - dodała ze smutkiem Katarzyna, udostępniając zdjęcie z opatrunkiem

Oficjalne przyczyny wypadku nie są jeszcze znane. Jest to kolejna dramatyczna sytuacja z udziałem artysty muzyki disco polo & dance. Niestety wzmożone trasy, jak również wyjazdy w celach służbowych są nieuniknione. Z tego miejsca pragniemy zaapelować o zwiększoną uwagę i rozwagę wszystkich kierowców, którzy włączają się do ruchu. 

Na szczęście wypadek Katarzyny Pińskiem nie spowodował jeszcze większych obrażeń, które mogłyby zagrażać nie tylko zdrowiu ale również życiu wokalistki disco polo "Kasiu wracaj do zdrowia trzymaj się cieplutko", "Dbaj teraz o siebie i wracaj do zdrowia kochana ", "Kasiu, Twoje obrażenia są szczęściem w całym tym nieszczesciu. Musisz tylko wytrzymać ten ból, a wszystko będzie dobrze. Współczuję Ci tych chwil grozy. Trzymaj się. Ściskam Cię mocno." - piszą fani życząc wokalistce szybkiego powrotu do zdrowia. 

Niestety tegoroczny dzień dziecka nie należał dla Keiti do najprzyjemniejszych "Cieszę się, że żyje <3"

Zobacz również: Półnaga gwiazda disco polo kusi pięknym ciałem na kuchennym blacie! Uwaga! Dla ludzi o mocnych nerwach!!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Zjawiskowa sesja ślicznej wokalistki disco polo. Gwiazda zadała fanom kontrowersyjne pytanie!
  2. Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej rzuca fanów disco polo na kolana! Co za pupa!
  3. Uwielbiany kawałek zespołu Mig w nowym brzmieniu! Grupa młodych wokalistów disco polo przeszła samych siebie!
  4. Piękna Dorota z zespołu Mig w zjawiskowej stylizacji. Gwiazda disco polo zdradziła tym plany zawodowe!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej