2021-03-15T16:29:00+01:00 Artystka disco polo w szczerych słowach zdradza prawdę o sukcesie! Trudno się z nią nie zgodzić! https://disco-polo.info/uploads/news/artystka-w-szczerych-slowa-zdradza-prawde-trudno-sie-z-nia-nie-zgodzicjpg.jpg

Artystka disco polo w szczerych słowach zdradza prawdę o sukcesie! Trudno się z nią nie zgodzić!

Redakcja , 15 Marzec 2021  16:29
Artystka disco polo w szczerych słowach zdradza prawdę o sukcesie! Trudno się z nią nie zgodzić!
Źródło zdjęć: instagram.com/asia_korycka_official/

Popularna wokalistka disco polo zdecydowała się wyznać w szczerych słowach prawdę o sukcesie


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wokalistka na swoim Instagramowym profilu opublikowała wyznanie, które nie traci na aktualności pomimo upływu lat. Jest ono idealnym podsumowaniem jej dotychczasowej działalności!

Zobacz również: Śliczna gwiazda disco polo przyłapana w salonie urody?! Artystka poddała się popularnemu zabiegowi z którego korzysta m.in. Anna Lewandowska czy Wieniawa

Asia Korycka to utalentowana i przepiękna kobieta. Jest liderką i wokalistką formacji Red Queen, którą znamy z takich kawałków jak „Za Tobą szalałam, w Tobie się kochałam”, „Niby jesteś, ale nie ma Cię” czy „Jestem jedna na milion”.

Artystka jest aktywna w sieci – jej profil na Instagramie śledzi ponad 6 tysięcy osób, co przekłada się na dużą aktywność pod każdym zdjęciem. Nie da się ukryć, że publikowane przez wokalistkę zdjęcia przyciągają wzrok – jest tak również i w tym przypadku.

Liderka Red Queen opublikowała zdjęcie, które prezentuje ją w wiosennym wydaniu. Piękna, kwiatowa kreacja przyciąga wzrok i nie umknęła komentującym zdjęcie fanom, jednak istotne jest również to, co pojawiło się w opisie najnowszej fotki wokalistki. Mowa o bardzo prawdziwych i aktualnych słowach, które dotyczą osiągania sukcesów. Co dokładniej napisała Asia:

Tylko ciężką pracą można coś osiągnąć. Sukces sam nie przyjdzie trzeba na niego zapracować […] wtedy możemy sami sobie zawdzięczać to co mamy […]

Bez dwóch zdań – w pełni zgadzamy się z Asią. Jej przykład idealnie pokazuje, że ciężka praca popłaca, a dzięki niej można osiągnąć niesamowite efekty. Czekamy na kolejne nowości od Red Queen oraz na nowe wpisy w mediach społecznościowych!

Zobacz również: Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!

Reklama
Plik Asia-Korycka---Szczerze-1.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: RED QUEEN - Jestem jedna na milion
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Mega gorąca wokalistka disco polo kusi w skąpym bikini! Gorący widok rozpala internet! Fani już komentują!
  2. Rewelacyjna premiera zespołu disco polo Topky! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz zdeklasują tym konkurencję?!
  3. Telewizja Polsat rozpoczęła przygotowania do wielkiego Sylwestra! W tym roku również nie zabraknie wielkich hitach disco polo?!
  4. Marcin Miller – Boys nagrywa utwór dla znanego programu Telewizji Polskiej! Towarzyszy mu Czadomana i zespół Classic!
  5. Genialne trio Bogdan Borowski, MiłyPan i Defis zgarnęli za wspólną piosenkę już 10 milionów! Utwór pod tytułem 'Jeszcze raz' bije rekordy oglądalności!
  6. Znana wokalistka disco polo kusi ciałem w skąpym bikini! Widok zapiera dech w piersiach!
  7. Zdolny gwiazdor disco polo nagrał utwór o teściowej! Przebojowy kawałek podbija sieć!
  8. Marcin Siegieńczuk włączył się w szczytną akcję! Gwiazdor disco polo zbiera pluszaki dla dzieci służb strzegących polskich granic!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami