Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-04-07T15:00:00+02:00 Artystka disco polo odkrywa przed fanami swoje talenty! Internauci pod wielkim wrażeniem! https://disco-polo.info/uploads/news/artystka-odkrywa-swoje-talenty-wokalistka-zespolu-casandra-pokazala-swoje-dzielojpg.jpg
Reklama

Artystka disco polo odkrywa przed fanami swoje talenty! Internauci pod wielkim wrażeniem!

Redakcja , 07 Kwiecień 2021  15:00
Artystka disco polo odkrywa przed fanami swoje talenty! Internauci pod wielkim wrażeniem!
Źródło zdjęć: instagram.com/casandramusic/
Reklama

Oprócz estrady muzycznej, gwiazdy disco polo mają również inne pasje oraz zainteresowania

Reklama

Oprócz estrady muzycznej, gwiazdy disco polo mają również inne pasje oraz zainteresowania. Nie inaczej jest w tym przypadku.

Zobacz również: Hitowa produkcja disco polo trafiła do sieci?! Uwielbiana formacja DiscoBoys zaskoczyła nowym projektem!

Elwira Matysiak, czyli wokalistka zespołu Casandra opublikowała na swoim profilu instagramowym tajemniczy post. Okazuje się, że oprócz śpiewania piosenkarka odnalazła swoje przeznaczenie w malarstwie. Autorka takich hitów jak „Diablica”, „Zadzwoń do mnie” czy „Wszyscy razem” pozostaje w sferze bujnej wyobraźni.

Na zdjęciach widoczny jest czarno-biały obraz prezentujący konia. Jak widać, artystka każdą wolną chwilę poświęca na swoje dodatkowe hobby. W opisie zaprasza widzów na swój odrębny profil poświęcony tylko i wyłącznie sztuce malarskiej. Plastyczka idealnie odnajduje się w klimacie obrazów akrylowych. Dzieła przedstawiające różne koncepcje artystyczne zapierają dech w piersiach.

Nic dziwnego, że post żywiołowo skomentowali fani: „Mega talent, pozdrawiam”, „Piękna artystka. Obraz w każdym szczególe świetny”.

Rozwijanie swoich zainteresowań jest bardzo ważnym elementem życiowego szczęścia. Jeśli kariera malarska wokalistki będzie pędziła tak jak muzyczna, to możemy spodziewać się spektakularnego sukcesu.

Zapraszamy na profile społecznościowe artystki! Koniecznie zobaczcie cudowne produkcje!

Zobacz również: Sąsiedzi oburzeni imprezą?! Artyści disco polo w towarzystwie pięknych i zmysłowych kobiet!

Reklama
Zobacz teledysk: CASANDRA - Ufaj i kochaj
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo odkrył nieznany fanom talent! Internauci pod ogromnym wrażeniem!
  2. Gorąca premiera w świecie disco polo! Piękna kobieta zagwarantuje niesamowity sukces?!
  3. Przepiękna żona Sylwka Gazdy gwiazdą najnowszego teledysku Power Play pt. 'Jeden dzień'! Ta nowość to prawdziwy sztos?!
  4. Wzruszające pożegnanie Marcina Millera z grupy Boys! Artysta disco polo opublikował przejmujące nagranie!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej