Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-01T16:21:00+01:00 Artysta disco polo wbił w ziemię słuchaczy! Posłuchajcie jak śpiewa utwór Zbigniewa Wodeckiego! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/artysta-disco-polo-wbil-w-ziemie-sluchaczy-to-wykonanie-przejdzie-do-historii-1606318093.jpg
Reklama

Artysta disco polo wbił w ziemię słuchaczy! Posłuchajcie jak śpiewa utwór Zbigniewa Wodeckiego!

Redakcja , 01 Grudzień 2020  16:21
Artysta disco polo wbił w ziemię słuchaczy! Posłuchajcie jak śpiewa utwór Zbigniewa Wodeckiego!
Źródło zdjęć: instagram.com/przemekeratox/
Reklama

Doborem repertuaru, artysta zawiesił sobie poprzeczkę bardzo wysoko, ale przeskoczył ją z wielką swobodą, zostawiając nawet niemały zapas

Reklama

Gwiazdy disco polo niejednokrotnie już udowodniły swój wielki muzyczny potencjał. Oprócz zmysłu twórczego, który niewątpliwie posiadają, w większości artystów umiejscowił się pierwiastek wokalno - instrumentalny.

Zobacz również: To koniec! Znany wokalista disco polo pożegnał się z branżą! Co z zespołem?!

W okresie koncertowej posuchy, o zdolnościach wykonawców możemy się przekonywać podczas instagramowych relacji, czy materiałów dźwiękowych, dostarczanych do serwisu YouTube. Tę drugą formę zaprezentowania swoich umiejętności wybrał Przemysław Budka, lider i wokalista zespołu Eratox.

Artysta wziął na warsztat piosenkę spoza repertuaru disco polo. Ambitna twórczość Zbigniewa Wodeckiego, dla wielu byłaby ponad możliwości...nie dla Przemka! Gwiazdor odśpiewał utwór pt. „Kochaj Mnie” i zrzucił na słuchaczy potężną dawkę swojego talentu. Genialne wykonanie wywołuje ciarki na całym ciele.

Wokalista z perspektywy studia nagrań, zabiera nas w muzyczną, bardzo przyjemną podróż i sprawia, że nie chce się wracać. Doborem repertuaru, artysta zawiesił sobie poprzeczkę bardzo wysoko, ale przeskoczył ją z wielką swobodą, zostawiając nawet niemały zapas. Fani z pewnością na długo pozostaną zachwyceni tym materiałem.

A jeżeli Wy chcecie dołączyć do oczarowanych doskonałym śpiewem Przemka, to już teraz włączcie cover w serwisie YouTube. Miłego odsłuchu.

Zobacz również: Dramat i smutek u Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi)?! Królowa disco polo wyżaliła się fanom!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Opadną Wam szczęki! Dawid Narożny w duecie z córką, śpiewają hity Pięknych i Młodych! Posłuchajcie pełnej wersji!
  2. Gwiazdor disco polo idzie za ciosem?! MiłyPan szuka kolejnej wielkiej gwiazdy do projektu!
  3. Na Instagramie Pauli z Top Girls pojawił się odważny wpis! Artystka disco polo mówi stop hejterom!
  4. Artyści disco polo nie boją się koronawirusa? Ich plany na najbliższą przyszłość zaskakują wszystkich!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej