2021-04-29T21:36:00+02:00 Artysta disco polo przegrał walkę z ciężką chorobą! Gwiazdor nie miał szans w tej nierównej walce! https://disco-polo.info/uploads/news/artysta-disco-polo-przegral-walke-z-ciezka-choroba-swiat-muzyki-tanecznej-pograza-sie-w-zalobiejpg.jpg

Artysta disco polo przegrał walkę z ciężką chorobą! Gwiazdor nie miał szans w tej nierównej walce!

Redakcja , 29 Kwiecień 2021  21:36
Artysta disco polo przegrał walkę z ciężką chorobą! Gwiazdor nie miał szans w tej nierównej walce!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

To jedna z najsmutniejszych wiadomości, jakie obiegły świat disco polo!

Reklama

Chociaż wszyscy przyzwyczajeni jesteśmy, że świat disco polo zaskakuje nas samymi przyjemnymi niespodziankami, to niestety zdarzają się też takie momenty, które poruszają dogłębnie i wyciskają łzy nieopisanego smutku. Jedną z takich chwil jest informacja o śmierci uwielbianego Artysty.

Zobacz również: HOT! Cóż za figura! Gorąca sesja znanej wokalistki disco polo!

Dzień, w którym po ciężkiej walce z chorobą nowotworową odszedł znany i uwielbiany Artysta disco polo, zostanie w pamięci na zawsze. Remigiusz Pik, lider zespołu Rem Faza był postacią niezwykle cenioną w świecie muzyki tanecznej. Nowotwór niestety nie oszczędził Artysty i spustoszył jego organizm do tego stopnia, że gwiazdor nie miał szans w tej nierównej walce. Śmierć wstrząsnęła zarówno fanami, jak i innymi Artystami.

Reklama

Już niebawem, bo 25 czerwca minie rok, od kiedy Remigiusza nie ma wśród nas. Chociaż czas pędzi jak szalony, to nadal ciężko pogodzić się z tak ogromną stratą zarówno wybitnego Artysty, jak i wspaniałego człowieka. Historia Remigiusza pokazuje nam, że w obliczu choroby nie liczy się status społeczny, grubość portfela, czy wykonywany zawód. W tej kwestii jesteśmy wszyscy równi.

Całą redakcją ubolewamy z powodu tak ogromnej straty. Mamy najszczerszą nadzieję, że Remigiusz jest teraz w lepszym miejscu.

Zobacz również: Kłopoty na planie teledysku popularnego artysty disco polo! Pechowa produkcja przyniesie mu popularność?!

Reklama
Zobacz teledysk: REM FAZA - Matura
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wzruszające wspomnienia Zenona Martyniuka! Fani disco polo zachwyceni publikacją króla!
  2. Marcin Miller Boys gwiazdą TVP! Ten wieczór będzie należał do niego!
  3. Kuba Urbański - Playboys zaprosił fankę na obiad! Gwiazdor disco polo wziął udział w niezwykłej akcji!
  4. Wyjątkowa wiadomość! Takich słów wokalistka disco polo nie spodziewała się po koncercie!
  5. Gwiazdor Śląskich Szlagierów z niezwykłą premierą! To będzie kolejny hit w jego karierze?!
  6. Znany gwiazdor disco polo diametralnie zmienił styl muzyczny w nowej produkcji! Co na to fani?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami