Reklama


Reklama

Artysta disco polo czuje pociąg do alkoholu!

2019-07-26T13:02:00+02:00 Artysta disco polo czuje pociąg do alkoholu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/artysta-disco-polo-czuje-pociag-do-alkoholu-1564138936.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Dość nietypowe zjawiskowo w świecie disco polo

Reklama

„Wódka Cytrynówka” a proszek w bibułkach! Jeden z wokalistów disco polo nagrał kawałek, który jest skazany na sukces! Bo przecież któż przynajmniej raz nie topił smutków w butelce wódki, żeby olać żale i móc zabawić się doskonale!

Zobacz również: Kolejny, obowiązkowy hit na weselnych playlistach? Posłuchajcie najnowszej produkcji Emaill!

Denis jest dość nietypowym i jednocześnie bardzo charakterystycznym członkiem świata disco polo. W branży muzycznej nie wystarczy mieć talent. Na samym talencie człowiek nie jest w stanie się przebić. Trzeba mieć osobowość i pomysł na siebie. Początki twórczości Denisa zahaczały o klimaty hip-hopu.

Jednak z nieustannie poszerzającym się trendem na muzykę taneczną, jak i inne nurtu, artysta postanowił poszerzyć swój warsztat. Muzyka jest nieodłącznym elementem jego codzienności. Towarzyszy mu od 9 roku życia. Najnowsza propozycja najprawdopodobniej będzie nieodłącznym towarzyszem ludzi spijających wódkę.

Piosenka pod tytułem „Wódka cytrynówka” wzbudza zainteresowanie od pierwszych dźwięków. Utwór jest niezwykle rytmiczny, a przede wszystkim imprezowy.

Tekst trafi do każdej osoby, bez względu na to, czy słucha disco polo, czy też nie.

Zobacz również: Ta kobieta wygląda jak anioł! Artystka disco polo zachwyca swoją urodą!

Myślicie, że nowość Denisa podbije rynek muzyczny i zacznie być grana w największych stacjach radiowych?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Disco-Polo.info (@discopoloinfo)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zrzuciła stanik i odsłoniła piersi! To Jej odpowiedź na hejt i ataki w sieci! Gorące kadry!
  2. Gwiazdor zespołu disco polo, wszedł w konflikt z mamą! Robi się naprawdę gorąco!
  3. Zakochana Magda Narożna w upojnym pocałunku! Było bardzo gorąco!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.