2019-07-26T13:02:00+02:00 Artysta disco polo czuje pociąg do alkoholu! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/artysta-disco-polo-czuje-pociag-do-alkoholu-1564138936.jpg

Artysta disco polo czuje pociąg do alkoholu!

Redakcja , 26 Lipiec 2019  13:02

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Artysta disco polo czuje pociąg do alkoholu!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Dość nietypowe zjawiskowo w świecie disco polo

Reklama

„Wódka Cytrynówka” a proszek w bibułkach! Jeden z wokalistów disco polo nagrał kawałek, który jest skazany na sukces! Bo przecież któż przynajmniej raz nie topił smutków w butelce wódki, żeby olać żale i móc zabawić się doskonale!

Zobacz również: Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!

Denis jest dość nietypowym i jednocześnie bardzo charakterystycznym członkiem świata disco polo. W branży muzycznej nie wystarczy mieć talent. Na samym talencie człowiek nie jest w stanie się przebić. Trzeba mieć osobowość i pomysł na siebie. Początki twórczości Denisa zahaczały o klimaty hip-hopu.

Jednak z nieustannie poszerzającym się trendem na muzykę taneczną, jak i inne nurtu, artysta postanowił poszerzyć swój warsztat. Muzyka jest nieodłącznym elementem jego codzienności. Towarzyszy mu od 9 roku życia. Najnowsza propozycja najprawdopodobniej będzie nieodłącznym towarzyszem ludzi spijających wódkę.

Piosenka pod tytułem „Wódka cytrynówka” wzbudza zainteresowanie od pierwszych dźwięków. Utwór jest niezwykle rytmiczny, a przede wszystkim imprezowy.

Tekst trafi do każdej osoby, bez względu na to, czy słucha disco polo, czy też nie.

Zobacz również: Nieziemska gwiazda disco polo zachwyca swoimi krągłościami! Widok artystki zapiera dech w piersiach!

Myślicie, że nowość Denisa podbije rynek muzyczny i zacznie być grana w największych stacjach radiowych?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Disco-Polo.info (@discopoloinfo)

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiani gwiazdorzy disco polo nagrali duet ze słynnym Sławomirem! To jest wydarzenie roku!
  2. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
  3. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  4. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!
  5. Bardzo odważne zdjęcia gwiazdeczki disco polo! Ta kobieta to prawdziwa bogini!
  6. Idealne ciało ślicznej gwiazdy disco polo! Fanom opadły szczęki!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami