Reklama


Reklama

Artysta disco disco polo spotkał Shakire na wakacjach!

2019-03-18T13:00:00+01:00 Artysta disco disco polo spotkał Shakire na wakacjach! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/artysta-disco-disco-polo-spotkal-shakire-na-wakacjach-1552898381.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: archiwum zespołu
Reklama


Ogólna

Zaskakujące spotkanie na plaży wokalisty disco polo!

Reklama

Artyści disco polo najczęściej marzec wykorzystują do urlopów. Zabierają swoje rodziny do ciepłych krajów, aby tam naładować akumulatory przed kolejnym ciężkim sezonem.

Zobacz również: Dawid Narożny deklasuje konkurencje?! Jego Premiera jest już w sieci! Stanie się wielkim hitem disco polo?!

Wokalista disco polo, którego znamy z wielu przebojów takich jak: Na koncercie w dyskotece, Nago, Nago, czy Najpiękniejsza,  spędzał zimowe wakacje w luksusowym hotelu w Egipcie.  Mowa tu o Gesku, dla którego rodzinny czas jest bardzo ważny. Muzyk pokazał kolejny film z cyklu "Podróże z Geskami".

Wokalista od dwóch lat publikuje rodzinne filmy, opowiada w nich o różnych podróżach, relacjonuje o pobycie w konkretnych hotelach przedstawiając mocne i słabsze strony  obiektów. Tym razem rodzina Gesków odwiedziła popularny Egipt i luksusowy hotel Jungle Auquapark. Jak się okazuje, Geske na plaży spotkał "Shakirę" . 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z podróży muzyka i jego rodziny:

Zobacz również: Tak to się robi! Dawid Narożny w wyjątkowy sposób wyznał miłość swojej ukochanej!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zabawa u sąsiada hitem disco polo?! Wokalista disco polo zaskoczył fanów nową produkcją!
  2. Zmysłowa sesja gwiazdy disco polo. Jej odważny dekolt budzi kontrowersje?!
  3. Zaskakująca pasja Magdy Narożnej. Gwiazda disco polo szlifuje jazdę konno!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.