Reklama
Polecamy


Reklama

Artyści disco polo zjednoczeni w szczytnym celu! Organizują koncert dla potrzebującego!

2020-07-29T18:51:00+02:00 Artyści disco polo zjednoczeni w szczytnym celu! Organizują koncert dla potrzebującego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/artysci-disco-polo-zjednoczeni-w-szczytnym-celu-organizuja-koncert-dla-potrzebujacego-1595972287.jpeg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Taki gest ze strony muzyków potrafi wzruszyć. Wszystko dla ratowania zdrowia i życia drugiego człowieka

Reklama

Artyści disco polo wielokrotnie udowadniali, że mają wielkie serce. Czynny udział w akcjach pomocowych poruszaliśmy na łamach Disco-Polo.Info już wiele razy, jednak to wydarzenie wymaga szczególnej uwagi.

Zobacz również: Wokalistka disco polo poraziła fanów swoim dekoltem! Gwiazda odsłoniła biust!

Dotarliśmy do informacji, które ukazują ogromne serducha reprezentantów disco polo. Okazuje się bowiem, że zespoły organizują koncert dla potrzebującego Przemka.  W niedzielę, 02.08 2020 r. od godziny 14, na obiektach HOSIR w Hrubieszowie odbędzie się Charytatywny Festiwal Disco Polo.

Jak udało nam się dowiedzieć, w 2019 roku Przemek uległ wypadkowi podczas wykonywania swoich obowiązków w pracy. Doznał urazu kręgosłupa, nie jest w stanie sam funkcjonować. Przemek potrzebuje wózka inwalidzkiego, sprzętu rehabilitacyjnego oraz pomocy wykwalifikowanego rehabilitanta.

Gwiazdą koncertu charytatywnego będzie zespół MEJK oraz Miły Pan. Ponadto wystąpią m.in. MALIBU, SHANTEL, ENERGY GILS, BAFLO, NOKAUT, MIGLANC i inni.

Ważne jest, że podczas koncertu przeprowadzane będą licytacje i inne atrakcje wspomagające ukierunkowane na Przemka, dla którego prowadzona jest zbiórka.

Takie sytuacje przywracają wiarę w ludzi. Bardzo cieszymy się, że formacje disco polo tak chętnie uczestniczą w tego typu akcjach i trzymamy kciuki za powodzenie zbiórki.

Zobacz również: Dramat wokalisty! Dawid Narożny utopił kilka tysięcy złotych w wodzie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. PILNE! Gwiazdor disco polo w sytuacji zagrożenia życia! Auto wylądowało w rowie, artysta przestrzega fanów!
  2. Trzy piekielnie seksowne wokalistki disco polo pokazały klasę na wielkiej scenie!
  3. Łobuzy i Ronnie Ferrari podjęli współpracę! Prawdziwa bomba disco polo zbliża się wielkimi krokami!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.