Reklama


Reklama

Artyści disco polo zjednoczeni w szczytnym celu! Organizują koncert dla potrzebującego!

2020-07-29T18:51:00+02:00 Artyści disco polo zjednoczeni w szczytnym celu! Organizują koncert dla potrzebującego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/artysci-disco-polo-zjednoczeni-w-szczytnym-celu-organizuja-koncert-dla-potrzebujacego-1595972287.jpeg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Taki gest ze strony muzyków potrafi wzruszyć. Wszystko dla ratowania zdrowia i życia drugiego człowieka

Reklama

Artyści disco polo wielokrotnie udowadniali, że mają wielkie serce. Czynny udział w akcjach pomocowych poruszaliśmy na łamach Disco-Polo.Info już wiele razy, jednak to wydarzenie wymaga szczególnej uwagi.

Zobacz również: Skoczna nowość disco polo od grupy LaMaro! Czy utwór stanie się hitem jesieni?

Dotarliśmy do informacji, które ukazują ogromne serducha reprezentantów disco polo. Okazuje się bowiem, że zespoły organizują koncert dla potrzebującego Przemka.  W niedzielę, 02.08 2020 r. od godziny 14, na obiektach HOSIR w Hrubieszowie odbędzie się Charytatywny Festiwal Disco Polo.

Jak udało nam się dowiedzieć, w 2019 roku Przemek uległ wypadkowi podczas wykonywania swoich obowiązków w pracy. Doznał urazu kręgosłupa, nie jest w stanie sam funkcjonować. Przemek potrzebuje wózka inwalidzkiego, sprzętu rehabilitacyjnego oraz pomocy wykwalifikowanego rehabilitanta.

Gwiazdą koncertu charytatywnego będzie zespół MEJK oraz Miły Pan. Ponadto wystąpią m.in. MALIBU, SHANTEL, ENERGY GILS, BAFLO, NOKAUT, MIGLANC i inni.

Ważne jest, że podczas koncertu przeprowadzane będą licytacje i inne atrakcje wspomagające ukierunkowane na Przemka, dla którego prowadzona jest zbiórka.

Takie sytuacje przywracają wiarę w ludzi. Bardzo cieszymy się, że formacje disco polo tak chętnie uczestniczą w tego typu akcjach i trzymamy kciuki za powodzenie zbiórki.

Zobacz również: Przepiękne kobiety, gorące kadry i cudowne krajobrazy - to wszystko w nowość disco polo od Kordiana!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gorąca Grażyna z zespołu disco polo! Trzyminutowy spektakl ironii, sarkazmu i świetnego humoru!
  2. Producenci znani z modyfikacji utworów wydali autorską produkcję! Podbiją tym rynek disco polo?
  3. Wokalistka disco polo ma już dość luksusów! Gwiazda stawia na spartańskie warunki!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.