2020-11-08T09:50:00+01:00 Artyści disco polo robią wielki hałas w sieci! Fani trzymają kciuki! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/artysci-disco-polo-robia-wielki-halas-w-sieci-nowosc-od-zespolu-top-boys-juz-na-portalu-youtube-1604656715.jpg

Artyści disco polo robią wielki hałas w sieci! Fani trzymają kciuki!

Redakcja , 08 Listopad 2020  09:50
Artyści disco polo robią wielki hałas w sieci! Fani trzymają kciuki!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Skoczny kawałek od grupy Top Boys będzie królować na listach przebojów? Gwiazdy zdecydowały się na "Wielki Huk"

Reklama

Koniec roku coraz bliżej, wydawać by się mogło zatem, że to czas, gdy Artyści disco polo odpoczywają. Nic bardziej mylnego! To świetny moment na gorącą nowość, która rozrusza fanów w kilka sekund! Top Boys właśnie taki kawałek przygotowali!

Zobacz również: Takie młode, a już są milionerkami! Niebywały sukces pięknych wokalistek disco polo!

Top Boys to grupa młodych Artystów, którzy na swoim koncie mają utwory: „Dobrze wiesz”, „Kręć tym co dostałaś”, czy głośnego „Nie ogarniam”, do którego klip był kręcony we Włoszech. Początkiem listopada premierę miał najnowszy kawałek grupy - „Wielki huk”, który utrzymany jest w bardzo imprezowych rytmach. Nie da się po prostu przesłuchać tego utworu i włączyć następny. Dlaczego?

Odpowiedź na pytanie jest oczywista! Kawałek stworzony jest z dużą perfekcją i już od samego początku hipnotyzuje umysł i ciało. Utwór ma ogromny potencjał, tak jak zresztą zespół Top Boys, który ponownie udowadnia, że wie jak tworzy się przeboje! Potwierdzenia możemy poszukać wśród komentarzy fanów:

„Wielki huk" tytułem piosenki jest niczym w porównaniu z jej tekstem <3 sztos nuta!”

Wielki huk to dopiero będzie, jak nuta nabierze rozpędu, gratuluje świetnej produkcji i 3mam kciuki za dalsze poczynania..”

„Przepiękny utwór. Świetna produkcja na najwyższym poziomie aż chce się słuchać non stop :) Kawał dobrej roboty. Pozdrawiam.”

Utwór już skazany jest na sukces i zgodzicie się z nami, że wzbudził ogromny apetyt na kolejne takie kawałki! Kto jeszcze go nie słyszał, ten nie wie, co stracił!

Zobacz również: Specjalny występ Marcina Millera w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Zwyciężczyni programu Projekt Lady III w produkcji disco polo! To będzie nowy hit lata?!
  2. Artysta disco polo przegrał walkę z ciężką chorobą! Gwiazdor nie miał szans w tej nierównej walce!
  3. HOT! Gwiazda znana z branży disco polo w gorącej odsłonie! Fani pod wielkim wrażeniem!
  4. Niezwykła metamorfoza uwielbianej i niezwykle ponętnej gwiazdy disco polo! Fani jej nie poznali!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama