2020-02-11T15:33:00+01:00 Apel gwiazd! Popularni muzycy disco polo przestrzegają przed rozstaniem! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/czy-uwielbiana-grupa-disco-polo-uratuje-zwiazek-pary-1581247116.jpg

Apel gwiazd! Popularni muzycy disco polo przestrzegają przed rozstaniem!

Redakcja , 11 Luty 2020  15:33
 Apel gwiazd! Popularni muzycy disco polo przestrzegają przed rozstaniem!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/playboooys

O uczucie trzeba walczyć nawet wtedy, gdy jest ciężko- apeluje uwielbiany wokalista disco polo, który wspólnie z kolegami przestrzega przed rozstaniem


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Klip do piosenki „Razem” nawiązuje do twórczości grupy Classic – jednego z najbardziej znanych zespołów sceny disco polo. – Bardzo podobał nam się ich teledysk do utworu „Daj mi znak”.

Zobacz również: Formacją Playboys szokuje znakomitą nowością! Czy utwór 'Siebie Mi Daj' podbije rynek disco polo? Posłuchajcie sami!

W nim zaprezentowany był początek miłości pewnej pary. Aby podkreślić, że stworzyliśmy dalszą część tamtej historii, zatrudniliśmy parę, która zagrała wcześniej u Roberta Klatta i Mariusza Winnickiego – modela Norberta Hawryluka i Miss Polonia Klaudię Kroczek – mówi „Na żywo” Jakub Urbański, wokalista i lider Playboysów.

Artysta podkreśla, że jemu i kolegom z zespołu – perkusiście Kubie Kusińskiemu i gitarzyście Przemkowi Kordzińskiemu zależało na przekazaniu tego, że miłość jest piękna nie tylko na początku. – O uczucie trzeba walczyć nawet wtedy, gdy jest ciężko. Moja babcia powtarzała mi, że dawniej związki się naprawiało.

Teraz ludzie z nich rezygnują i biorą rozwód. Chciałbym, by pary pomyślały o tym przed podjęciem decyzji o rozstaniu – zdradza piosenkarz. Przy realizacji teledysku artyści mieli okazję przejechać się szybkimi samochodami i sprawdzić umiejętności aktorskie. Losy ich bohaterów splatają się bowiem z historią dwójki ludzi na rozstaju dróg.

Czy pomogą dawnym zakochanym znów odnaleźć siebie?

Zobacz również: Emilia Sanecka Daj to Głośniej w koronkowej bieliźnie! Popularna wokalistka disco polo kusi odważną sesją!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Fanka disco polo popłakała się przez znany zespół! Wokaliści zespołu Vivat nie mają sobie nic do zarzucenia - zobaczcie NOWOŚĆ!
  2. Popularne wokalistki disco polo Szpilki zdradziły informacje o nowej produkcji! Zdążą wydać premierę jeszcze przed Świętami?!
  3. Gorąca premiera utalentowanej wokalistki disco polo podbija sieć! To produkcja idealna do tańca?!
  4. Romantyczna nowość zespołu Motif podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  5. Urodzinowy koncert zespołu Bayer Full na antenie Telewizji Polskiej! To będzie wielkie święto muzyki disco polo! Data emisji, lista wykonawców
  6. Znana wokalistka disco polo kusi ciałem w skąpym bikini! Widok zapiera dech w piersiach!
  7. Gorąca premiera! Magdalena Narożna z córką w świątecznej produkcji Pięknych i Młodych! Gwiazdorzy disco polo stworzyli nowy bożonarodzeniowy hit?!
  8. Hitowy utwór disco polo doczekał się nowej wersji! Klubowa odsłona przeboju 'Jeszcze raz' ma szansę przebić oryginał?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami