2023-09-19T11:00:00+02:00 Angelika Żmijewska z Topky odkrywa kulisy pracy licencjackiej - Marketing muzyczny na przykładzie Top Girls Angelika Żmijewska z Topky - Przeszłość w Top Girls i praca dyplomowa o marketingu muzycznym. Pasja i doświadczenie w branży muzycznej https://disco-polo.info/uploads/news/angelika-zmijewska-z-topky-odkrywa-kulisy-pracy-licencjackiej---marketing-muzyczny-na-przykladzie-top-girlsjpg.jpg Disco-Polo.info

Angelika Żmijewska z Topky odkrywa kulisy pracy licencjackiej - Marketing muzyczny na przykładzie Top Girls


Angelika Żmijewska z Topky - Przeszłość w Top Girls i praca dyplomowa o marketingu muzycznym. Pasja i doświadczenie w branży muzycznej

Autor: Adam Begier, 19 Wrzesień 2023  11:00
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Angelika Żmijewska z Topky odkrywa kulisy pracy licencjackiej - Marketing muzyczny na przykładzie Top Girls
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Dorota Gwiazdowska Mig w objęciach męża! Para, spędza fantastyczny czas na wakacjach. Nie są tam sami!
 2. Mariusz Winnicki Classic i Zenon Martyniuk w duecie na żywo! Legendy disco polo zaskoczyły tym HITEM Polaków!
 3. Sławomir Świerzyński Bayer Full szokuje na TikToku! Wykonanie "BFF" Young Leosi stało się viralem! Będzie duet?
Reklama

  Przeszłość i teraźniejszość artystki disco polo łączą się w fascynujący sposób, kiedy Angelika Żmijewska z Topky odkrywa kulisy swojej pracy licencjackiej. W ekskluzywnym wywiadzie z redakcją disco-polo.info, artystka opowiedziała o swoich doświadczeniach w branży muzycznej oraz tym, jak jej praca dyplomowa ściśle wiązała się z przeżyciami związanymi z zespołem Top Girls.

  Angelika Żmijewska to znana i ceniona wokalistka disco polo, która od kilku lat wraz z Paolą Karpowicz tworzy duet Topky. Jednak na długo przed Topky, artystka była częścią zespołu Top Girls, który również zyskał szerokie uznanie wśród fanów tego gatunku muzycznego. Ostatnio Angelika postanowiła podzielić się pewnym "znaleziskiem" ze swoją przeszłością, które przywołało wspomnienia z czasów Top Girls.

  Rozstanie z Top Girls - Nowa Droga z Topky

  Gdy we wrześniu 2021 roku Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz ogłosiły swoje odejście z zespołu Top Girls, fanom disco polo zatrzymało się serce. Jednak okazało się, że to był początek nowego rozdziału w ich karierze muzycznej. Wspólnie postanowiły założyć duet Topky, który od razu zdobył ogromne uznanie i sukcesy. Nowe hity, koncerty i nagrania to elementy, które obecnie stanowią o ich życiu artystycznym.

  Praca Licencjacka Angeliki Żmijewskiej

  Mimo że Angelika Żmijewska z sukcesem kroczącą na nową ścieżkę muzyczną, to ostatnio postanowiła spojrzeć wstecz. Na jej profilu InstaStory pojawiło się tajemnicze "znalezisko" - praca licencjacka. Okazało się, że temat pracy był ściśle związany z jej wcześniejszym doświadczeniem w Top Girls.

  Marketing Muzyczny na Podstawie Top Girls

  W wywiadzie udzielonym redakcji disco-polo.info Angelika Żmijewska opowiedziała więcej o treści swojej pracy dyplomowej. Temat brzmiał: "Marketing muzyczny w branży muzycznej na przykładzie zespołu Top Girls". Artystka podkreśliła, że praca ta była owocem jej osobistych doświadczeń jako wokalistki w zespole, które dostarczyły jej unikalnych perspektyw na marketing w muzyce.

  Angelika Żmijewska wyjaśniła: "Pisałam o marketingu w branży muzycznej, co pięknie wiązało się z moją pracą wokalistki, więc pisałam podając przykłady strategii promowania muzyki na podstawie mojego wcześniejszego zespołu Top Girls."

  Połączenie Przeszłości i Terazniejszości

  To odkrycie Angeliki Żmijewskiej rzuca nowe światło na jej karierę i jej pasję do muzyki. Praca dyplomowa stanowiła punkt wyjścia do zrozumienia, jak ważny jest marketing w przemyśle muzycznym i jak może wpłynąć na sukces zespołu.

  Jej historia pokazuje, że przeszłość i teraźniejszość artysty mogą się ze sobą łączyć w nieoczekiwane sposoby, tworząc fascynującą opowieść o pasji i zaangażowaniu w muzykę.

  Reklama

  Topky - Pokora

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowość Kapela ROY "JA I TY" – emocje, miłość i tajemnice w jednym utworze! Zobacz teledysk, który zachwyca! Przedpremiera!
  2. Shantel zaskakuje nowym hitem "Usta"! Sprawdź, dlaczego ten letni przebój podbija serca!
  3. Klaudia Zielińska gotowa na podbicie lata z hitem 'Jambo'! Posłuchaj nowości!
  4. "Kochać można tylko raz" - Gorąca Premiera Romeo
  5. Wyjątkowy moment na Koncercie Playboys! Antoś Skradł Serca Publiczności Co za odwaga! Zobaczcie FILM
  6. Marta Konopla w królewskim stylu! Wokalistka disco polo kupiła sobie prywatną Karetę? „Księżniczka i jej bryka - Fani w szoku
  7. Legendarny HIT kultowej grupy disco polo Milano w wykonaniu Maćka Kasprzyka porwał tłumy w Mikołajkach!
  8. Wielki przebój "Bania u Cygana"podbija na nowo sieć! Wszystko dzięki producentom Thrill i Hazel. To będzie przebój lata?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie