2022-07-25T20:44:00+02:00 Angelika Żmijewska Topky na obiedzie z fanami! Zobaczcie zdjęcia gwiazdy disco polo! Popularna wokalistka disco polo na obiedzie ze swoimi fanami https://disco-polo.info/uploads/news/angelika-zmijewska-topky-na-obiedzie-z-fanami-zobaczcie-zdjeciajpg.jpg

Angelika Żmijewska Topky na obiedzie z fanami! Zobaczcie zdjęcia gwiazdy disco polo!

Autor: Adam Begier , 25 Lipiec 2022  20:44
Angelika Żmijewska Topky na obiedzie z fanami! Zobaczcie zdjęcia gwiazdy disco polo!
Źródło zdjęć: facebook.com/PoznajGwiazde/

Popularna wokalistka disco polo na obiedzie ze swoimi fanamiReklama

Jedną z najbardziej rozpoznawalanych wokalistek z branży disco polo jest urocza i zawsze uśmiechnięta Angelika Żmijewska współzałożycielka zespołu Topky! Była wokalistka Top Girls wraz z Paulą Karpowicz obecnie tworzy jeden z najlepszych zespołów w branży.

Zobacz również: Sławomir Świerzyński - Najważniejsze informacje o liderze zespołu Bayer Full! Ikona muzyki disco polo!

Dla wielu artystów najważniejszy jest kontakt z fanami, którzy mają wpływ na popularność danego zepsołu. Angelika to kobieta, która nigdy nie odmówi zdjęcia i chętnie rozmawia ze swoimi odbiorcami.

W dniu dzisiejszym popularna Andzia spędziła popołudnie w towarzystwie dwóch fanów Damiana oraz Piotrka, którzy wylicytowali obiad z gwiazdą disco polo w serwisie poznajgwiazde.pl.

Reklama

Parafrazując słynne pozdrowienia ze #Stegna, po raz kolejny jesteśmy w świetnej restauracji, która cały czas tętni życiem, gdzie gościmy Angelika Żmijewska, jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek disco, członkinię zespołu Topky Official, byłą członkinię Top Girls, ale także - o czym nie każdy wie - pasjonatkę masażu, mianowicie specjalizuje się w japońskim masażu twarzy Kobido, który sama wykonuje. 
Z Angeliką przy jednym stoliku usiedli Damian z Rudy Śląskiej oraz Piotr z Otwocka - pierwszy z nich wygrał licytację w ramach naszej akcji po raz drugi, natomiast w przypadku Piotra to już Jego czwarta wygrana
Tajemnicą poliszynela jest fakt, że cała trójka ... zna się doskonale nie tylko z koncertów Topek, ale także z gabinetu masażu Angeliki..
- czytamy na oficjalnym profilu serwisu poznajgwiazde.pl

Wspólnie spędzony czas to dla wielu wielkie marzenie, które właśnie Damian i Piotrek spełnili! Po zdjęciach możemy zobaczyć, że cała trójka bardzo miło spędziła czas.

Zobaczcie kilka fotek z tego wydarzenia! 

Reklama

Topky – Dzban

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Disco-Polo.info każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach w disco polo. Bądź na bieżąco! Obserwuj Disco-Polo.info w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTube oraz TikToku.


Polecamy
JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do Rana

Kiler - Jazda, Jazda, Jazda...


Przeczytaj również:
  1. "Anusia" - Nowa perełka od Kordiana! Posłuchajcie przedpremiery!
  2. "Dziewczyna z Mustanga" – Von Prais i Jego nowy hit, który zawładnął polskim YouTube! Rewelacyjny wynik w ciągu tygodnia!
  3. Przebój Skolima pt. "Co w Tobie jest" na akordeonie! To nagranie podbija sieć!
  4. Kacper Pluta zaskakuje premierą "Drugi shot"! NOWOŚĆ podbije listy przebojów?!
  5. Premiera disco polo "Kazik" od zespołu Mam Cię na oku!
  6. "Mleczko" w wykonaniu Top Girls acapella! Zobacz nagranie!
  7. Topky i MiłyPan podbijają Kanadę! Tłumy na koncercie!
  8. Zniewalająca Magdalena Kajra Kajrowicz – Ikona stylu w świecie muzyki!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie