2021-09-24T19:15:00+02:00 Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz jako zespół Topky zarobiły ponad milion! Ich kariera nabrała tempa! https://disco-polo.info/uploads/news/milion-na-koncie-uroczych-topek-gwiazdy-disco-polo-rozbily-bank-w-niecale-dwa-tygodniejpg.jpg

Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz jako zespół Topky zarobiły ponad milion! Ich kariera nabrała tempa!

Redakcja , 24 Wrzesień 2021  19:15

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz jako zespół Topky zarobiły ponad milion! Ich kariera nabrała tempa!
Źródło zdjęć: instagram.com/topky_official/

Topky to nowy projekt Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz, który dziewczyny powołały do życia po odejściu z zespołu Top Girls

Reklama

To nieprawdopodobny sukces, którego nikt się nie spodziewał!

Zobacz również: Dziewczyny z Top Girls w nietypowych stylizacjach. Takiego zdjęcia jeszcze nie było.

Czy można zarobić milion w dwa tygodnie? Znane gwiazdy disco polo udowodniły wszystkim, że jest to możliwe! Wystarczy tylko nagrać przebojowy kawałek, który błyskawicznie rozbije bank!

Topky to nowy projekt Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz, który dziewczyny powołały do życia po odejściu z zespołu Top Girls. Śliczne artystki disco polo mają na koncie swój debiutancki kawałek, który zdążył już sporo namieszać w sercach fanów!

Reklama

Urocze Topky ani na chwilę nie zwalniają tempa. Gwiazdy disco polo siłą rzeczy zmuszone były zaczynać swój dorobek artystyczny praktycznie od zera. Okazuje się jednak, że ich ogromny talent muzyczny i niebagatelna osobowość to prawdziwa mieszanka wybuchowa, która czyni niesamowite cuda!

Pierwszy utwór, którym Topky zawojowały rynek disco polo nosi tytuł “Szpile”. I chociaż kawałek w sieci swoją premierę miał zaledwie dwa tygodnie temu, to już zanotował na YouTube ponad milion wyświetleń! To nieprawdopodobny sukces, którego nikt się nie spodziewał!

Reklama

Szczęśliwe artystki disco polo nie posiadają się ze szczęścia. W końcu to niezwykle miłe uczucie, gdy fani doceniają ciężką pracę włożoną w powstanie nowej piosenki. Topky nie zamierzają jednak spoczywać na laurach i już szykują dla swoich fanów kolejne muzyczne niespodzianki. Tegoroczna jesień z pewnością należeć będzie do nich!

Zobacz również: Ten instrument to hit! Popularna wokalistka disco polo uczy się grać na ukulele! Jak jej idzie?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Topky - Szpile
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące FOTO artystki podbija internet! Znana artystka z branży disco polo cała w kwiatach!
  2. Marcin Miller - Boys ma ciary, już dawno nie był taki zachwycony!
  3. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
  4. Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?
  5. Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa miliony!
  6. Dziewczyny z Top Girls w nietypowych stylizacjach. Takiego zdjęcia jeszcze nie było.
  7. Popularne wokalistki Top Girls zaprosiły na scenę dzieci! Koncert gwiazd disco polo przeszedł do historii!
  8. Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami